Wobbler

wobbler baskı-reklam malzemesi-reklam ürünü
wobbler baskı-reklam malzemesi-reklam ürünü

Wobbler

Wobbler, işletmelerin kampanyalı ürünlere dikkat çekmek için kullandıkları dinamik bir reklam aracıdır. Söz konusu reklam aracı ile işletmelerin marka değerini ve satış rakamlarını artırması mümkündür. Ürünleri ön plana çıkarma ihtiyacı genellikle perakende sektöründe ihtiyaç duyulan bir husustur. Hazırlanan bu reklamlar raf ya da reyondaki uygun bölümlere yapıştırılarak müşterilerin dikkatini çekmek amaçlanır. Wobbler baskılar, dikkat çekici renk ve tasarım özelliklerine sahip olan ürünlerdir. Profesyonel bir baskı hizmeti ile sektör faaliyetlerinizi bu reklam araçları ile canlandırmanız mümkündür.

Mim Copy olarak Wobbler baskı hizmetinde de sizlere en iyisini sunmaya gayret ediyoruz. Sektördeki kampanya ve indirimlerinizi dikkate alarak sizlere uygun şekilde tasarım hizmeti sunuyoruz. Etkili tasarım çalışması sonunda süratle üretim aşamasına geçilerek kalite fiyat performansı anlamında en uygun ürün ile sizleri tanıştırıyoruz. Wobbler baskıları teslim aldıktan sonra direkt olarak sektör faaliyetlerinizde kullanmaya başlayarak işletmenizi güçlü şekilde yarınlara taşıyabilirsiniz.

Wobbler baskı hizmetinde sipariş vermeden önce bir kısım hususları dikkate almanız, verimli hizmet almanız anlamında çok önemlidir. Bu kapsamda aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

·         Baskınızın firmamızla koordine edilerek uygun ebatlarda tasarımının yapılmasını sağlayın.

·         Tasarımda kullanacağınız görsel ve grafik tasarımlarının yüksek çözünürlükte olmasına dikkat edin.

·         Tasarım şablonunu hazırlarken kenarlara yakın şekilde çalışmadan kesim payı bırakmaya özen gösterin.

·         Tasarım formatını kendini oluşturacaksanız tasarımın .Al, .PSD ya da .PDF formatında olmasına dikkat edin.

·   Wobbler baskısı için tasarım oluşturmakta zorluk yaşıyorsanız Mim Copy’nin uzman ekibinden gerekli profesyonel desteği alabilirsiniz.

Wobbler Ne Demek?

Wobbler baskı, firmanın kampanyadaki ürünlerine dikkat çekmek için yaptığı bir reklam faaliyetidir. İşletmedeki uygun yerlere yapıştırılan baskılar ile işletmenin satış rakamlarının yükseltilmesi hedeflenir. Yapılan hassas tasarım ve kaliteli baskı ile kısa sürede satış rakamlarında istenen seviyelere ulaşılması mümkündür.

Günümüz koşullarında reklam bir gereklilikten ziyade bir zorunluluktur. Hangi sektör olursa olsun işletmeler, yapacakları reklam faaliyetleri ile daha fazla hizmet ya da ürün satışı yapmak isterler. Reklam ürünleri, ucu çok açık olan bir kavramdır. Basit bir baskılı malzeme ile de firmanın reklam faaliyetlerine katkı sağlanabilir. Gelişen teknoloji ve firma ihtiyaçları kapsamında reklam ürünleri de farklı bir boyuta ulaşmıştır.

Reklam denilince akla gelen modern ürünlerin başında Wobbler gelir. Uzman personel tarafından yapılacak güzel bir tasarım ve kaliteli bir baskı hizmeti ile bu üründen istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Tasarım konusunda destek almak istemezseniz kendiniz de görsel anlamda zengin bir tasarım yapabilirsiniz.

Wobbler baskı alanında sektörde öncü firmalardan biri olarak sizlere en kaliteli baskı malzemeleri ile tanıştırıyoruz. Mim Copy olarak bünyemizde bulunan teknolojik ekipmanlar ile baskı işlemini kısa sürede tamamlama imkân ve kabiliyetine sahibiz. Baskı işleminin tamamlanmasını müteakip en seri şekilde ürünler kargo ile adresinize sevk edilmektedir. Satın aldığınız Wobbler baskı ürünlerini derhal işletmenizde kullanabilirsiniz. Baskılı ürünleri kullanarak kampanya ve indirimlerinizden müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz.

Mim Copy olarak sizlere reklam malzemesi ve baskılı ürün koleksiyonu içinde kaliteli malzemelerle tanıştırıyoruz. Firmamızı tercih ederek sektör faaliyetlerinizde aktif olarak kullanabileceğiniz birçok reklam ürününü bulabilirsiniz. İşinin ehli, uzman personel tarafından hazırlanan baskı tasarımları, potansiyel müşterilerinizin gözüne hitap eden niteliktedir.

Wobbler baskı fiyatları ise malzeme kalitesi ve baskı yapılacak ürünlerin sayısına göre değişir. Aynı tasarımla fazla sayıda baskı yaptırdığınız zaman ürünlerin birim maliyetinin daha düşük olduğunu görebilirsiniz. Siz de cazip fiyata kaliteli Wobbler baskı yaptırmak istiyorsanız web sitemizdeki iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın