Tez Cİlt

tez cilt - bitirme tezi - tez örnekleri - tez baskısı

Tez Cilt

Karton sıvama cilt veya karton cilt ile yapılan tez ciltler isteğe bağlı iplik ile dikilerek çok daha sağlam hale getirilebilmektedir.

Yüksek öğrenim ya da lisansüstü eğitim sonunda hazırlanması gereken tez çalışmalarının profesyonel şekilde ciltlenmesi gerekir. Tez ciltleme işlemi ile yapılan tez çalışması daha gösterişli bir hal aldığı gibi okunabilirliği de artar. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, ciltleme işini son derece özenli şekilde gerçekleştiriyoruz. Yapılan çalışma kısa sürede tamamlanarak tez ciltleme ürünü tarafınıza teslim edilir.

Firma olarak sizlere ciltleme işleminden önce tez basımı hizmeti de veriyoruz. Yapılan hassas basım işleminden sonra ciltleme ve kapak çalışması sürecine geçilir. Günümüzde tez çalışmaları genel olarak kütüphanelere teslim edilir. Bu kapsamda değerlendirilen çalışmalar için genellikle tez cilt ciltleme uygulaması talep edilir. Yoğun bir emek sonucunda ortaya çıkan tez çalışmalarının hassas bir çalışma ile ciltlenerek okumaya hazır hale gelmesi, firmamızın hizmet politikası ile çok daha anlamlı hale gelmektedir.

Tez ciltleme faaliyetinde müşterilerimiz tarafından, karton kapağa sahip olan Amerikan ciltleme uygulaması da talep edilebilir. karton bir kapağa sahip olan bu yöntem ile çalışmanın çok daha gösterişli bir görünüme kavuşması mümkündür.

Tez basımında hassas hareket edilmesi gerektiği gibi ciltleme işleminde de bu hassasiyetin sürdürülmesi gerekir. Yapılan çalışma sonunda ortaya çıkan ürünlerin müşteri beklentilerini tam olarak yerine getirmesi zaruridir. Etkin çalışma sonunda beklenen işlevsellik ve görsel zenginlik sağlanabilir.

Ülkemizde her üniversitenin tez çalışmalarında izlediği yöntem farklıdır. Şekil ve içerik anlamında belli kurallara riayet edilmesi gereken tezlerden yüksek puan alınarak dersten geçilmesi hedeflenir. Akademik kariyer için çok önemli olan bu çalışma sayesinde etkin bir kariyer planı yapılabilir.

Genel olarak tez basım aşamasında öğrenciler tarafından tez ciltleme işlemi de talep edilir. Yapılan ciltleme sonunda ortaya çıkan ürünün üniversite jürisine sunulması beklenir. Tüm kurallara uyularak hazırlanan tezden alınacak not da öğrenci için çok önemlidir. Bu nedenle tez ciltleme sonunda ortaya çıkan üründen görsel zenginlik ve içerik bütünlüğü beklenir.  

Hızlı Teslim Tez Ciltleme

Mim Copy olarak üniversitenizin tez basım ve ciltleme kurallarını araştırarak gerekli çalışmaları başlatıyoruz. Uzman ekibimiz ve elimizdeki modern cihazlar ile basım ve ciltleme çalışmasını kısa sürede tamamlıyoruz. Ciltleme sonunda elde edilen ürünü en seri şekilde tarafınıza ulaştırıyoruz.

Yapılan ciltleme çalışmasında tezin sıra bütünlüğünün bozulmaması, sayfaların karışmaması ve şekil olarak ciltli bir kitap görünümü elde edilmesi çok önemlidir. Bu da ancak tecrübeli bir dijital baskı firması ile çalışmakla mümkündür. Mim Copy ile çalıştığınızda uzman bir ekip tarafından çalışmaların yürütüldüğünü ve gerekli işlemin başlatıldığını görebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile projenizin kısa sürede tez ciltleme işlemi yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir. Yapılan işlem ile tezinizin şekil yönünden herhangi bir sorununun olmayacağına emin olabilirsiniz.

Gerek tez basım, gerekse de tez karton ciltleme işleminin tamamının hassasiyetle icra edilmesine ihtiyaç vardır. Tezin her anlamda kusursuz olması, öğrenci açısından önemli bir husustur. Bu kapsamda yapılacak bir hata ile bitirme notunun jüri tarafından düşük verilmesi söz konusu olabilir. Bahse konu olumsuzluklarla karşılaşmamak adına tezin baskı aşamasından ciltleme aşamasına kadar her adımının hassasiyetle takip edilmesi gerekir.

Mim Copy, tez ciltleme sürecinin her aşamasının hassasiyetle yürütülmesi gerektiğinin bilincinde olan, sektörün öncü kuruluşlarından biridir.  Bu anlamda elimizden gelen her türlü gayreti sarf ederek sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalıştığımız sektörde en iyi sonucu Mim Copy ile alacağınıza emin olabilirsiniz. Kalite ve güven, Mim Copy ile çok yakınınızda.

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın