TESLİMAT VE ÖDEME ŞEKİLLERİ

Ödemenizi “Havale-EFT” yoluyla ya da “Kredi Kartı” ile yapabilirsiniz. Banka havalesi yoluyla ödemenizi yapmak için sipariş işleminizi havale seçeneğini tercih ederek tamamlamanız gerekmektedir. İşlemi tamamladıktan sonra sepetinizde belirtilen tutarı banka hesap numaramıza göndermeniz ve açıklama kısmında sipariş no belirtmeniz yeterlidir. Kredi kartı ile ödemelerinizi ise güvenli ödeme sistemi Iyzico üzerinden yapabilirsiniz.

Havale Bilgilerimiz:
ALICI: MİM CAN İNŞAAT VE REKLAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
BANKA ADI: VAKIF BANK Kağıthane Şubesi
IBAN NO: TR59 0001 5001 5800 7309 9959 95

Ürünleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir, tatil günlerinde üretim yapılmamaktadır. Kargo ücreti tarafımıza aittir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda kargo şubesinden almanız gerekmektedir. Kargonuzun şubede bulunduğu sürede teslim almazsanız Ozalitim.com’a iade edilecektir. Tarafınıza tekrar gönderilmesini isterseniz siparişiniz karşı ödemeli olarak tekrar kargoya verilecektir. 

Ürünü teslim aldıktan sonra 5 gün içinde ürünü iade edebilirsiniz. İade sebebi tarafımızdan kaynaklanan bir hata ise kargo bedeli size yansıtılmadan baskılarınız ücretsiz olarak yeniden basılacaktır ya da ücret iadesi yapılmaktadır. İade sebebi müşteri hatası ise ücret iadesi yapılmamaktadır. Baskılarınızın kargoda hasar görme durumunda ise ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilmesi için paketinizi teslim alırken kargo görevlisi ayrılmadan kargonuzu kontrol etmenizi ve zarar görmüş ise hasarlı kargo tutanağı tutturmanızı rica ederiz.