Teksil Ürünleri

sapka baskı - tshirt baskı - bez çana - bez çanta baskı - tişört baskı - tekstil baskı

Teksil Ürünleri

Mim Copy Baskı Merkezinde, T-Shirt, Şapka, Sweatshirt, Mutfak önlüğü, Yelek, Polar gibi tekstil ürünlerine baskı yapabilmekteyiz. Renkli tekstil ürünlerine isteğe göre beyaz dahil baskı yapılabilmektedir.

Etkinliklere ve açılışlara özel baskılı tişörtler, Beyaz, Kırmızı, Sarı, A.Yeşil, Haki, S.Mavi, Lacivert, Turuncu, Gri Melanj, A.Mavi, Siyah renklerde  XS,S,M,L,XL,XXL bedenlerinde Bisiklet Yaka Penye Tişört baskısı ya da v yaka penye tişörte baskı olarak hazıranır.

  1. Baskılı Tişört ihtiyaçlarınız için %100 pamuklu penye tişörte baskı yapılarak kaliteli hizmet sunmaktayız.
  2. İstediğiniz tişört baskısı profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanır.
  3. Hazırlanan tişört baskıları onayınızdan sonra hazırlanır.
  4. Baskılı tişörtler 1- 3 gün içerisinde size ulaştırılır.

Günlük hayatınızda rahat kullanabileceğiniz sweatshirt modellerimiz 1.Kalite Polar ve 3 iplik kumaştan elde edilmektedir.Baskılı ve nakışlı kapşonlu sweatshirt ürünlerimiz profesyonel ekimiz tarafından hazırlanmakta olup kaliteli hizmet sunmaktadır.Birçok alanda müşteri memnuniyeti tarafından tercih edebilmekte olup istenilen renklerde,boğazlı kapşonlu ,yakalı farklı renklerde ve bedenlerde firmamız tarafından üretilmektedir. KULLANIM ALANLARI Okullar etkinlikler , üniversite grupları ,organizasyon grupları tarafından tercih edilmektedir.Öğrencilerin vazgeçemediği farklı tarz görünümüne sahip olan kapşonlu sweatshirtlerimiz farklı renklerde modellerde tasarlanmaktadır. ÜRÜN TANIMI Nakışlı ,Baskılı Kapşonlu Sweatshirt Kullandığımız kumaş %100 pamuk ,3 iplik birinci sınıf polardan yapılmaktadır.Yıkandıktan sonra çekme özelliği ve renk solması olmadığı gibi insan sağlığına zarar vermemektedir. BEDEN GRUBU S-M-L-XL-XXL

 

Tekstil Ürünleri

Günümüzde reklam, bir işletme için vazgeçilmez tanıtım yöntemleri arasındadır. Teknolojik imkânlar ve reklam araçlarındaki çeşitlenme sonucunda tekstil baskı ürünleri önemli bir yere sahip hale gelmiştir. Kalıcılığı yüksek ve etkileyici tasarımla müşterilerinize vermek istediğiniz mesajı verebileceğiniz bu ürünler ile reklam faaliyetlerinizde arzu ettiğiniz verimi elde edebilirsiniz. Baskı uygulamasını tek yöne uygulama şeklinde tercih edebileceğiniz gibi çift yönlü baskı yaptırmayı da düşünebilirsiniz.

Tekstil baskı ürünleri arasında ilk akla gelen ürünlerden biri bez çantalardır. Çantanın üzerine firma logosu, adresi ve iletişim bilgilerinin baskısı yapılarak insanların firmanıza karşı sempatisini kazanabilirsiniz. Söz konusu tasarım ile insanların günlük faaliyetlerinde kullanacağı bir ürünü onlara hediye etmiş olursunuz. Potansiyel müşteri kitleniz bu ürünleri kullandıkça doğal olarak firmanızın reklamı da yapılmış olur.

Tekstil baskı ürünleri arasında t-shirt baskı ürünleri de dikkat çeken ve yaygın olarak kullanılan reklam araçlarından biridir. T-shirtün ön ya da iki yüzüne firma logonuzu bastırarak firma reklamınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz tekstil baskı t-shirtünün her iki yüzeyine de baskı yaptırmayı düşünebilirsiniz. Baskısını yaptırdığınız ürünler kullanıldıkça firmanızın piyasada ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Firmanızın sektör alanlarındaki faaliyetleri ve maddi imkânlar göz önünde bulundurularak eşofman ya da sweatshirt gibi ürünlere de tekstil baskı uygulaması yaptırmayı düşünebilirsiniz. Önemli bir promosyon aracı olan bu ürünlerle aktif reklam politikası izleyebilirsiniz. Görsel zenginliği yüksek, firma logonuzun bulunduğu bir tekstil baskı ürünleri ile reklam politikanızdan beklediğiniz verimi elde edebilirsiniz. 

Tekstil Baskı Ürünleri

Tekstil ürünlerine baskı yaptıracağınız zaman baskının kalitesi ve uzun süre kalıcılığını devam ettirmesi gerekir. Mim Copy olarak sizlere tekstil baskı makinesi çeşitleri ile üretim yapıyoruz. Tasarım çalışmasının tamamlanmasını müteakip bu makineler yardımıyla kısa sürede üretim aşaması tamamlanmaktadır. Bu sayede baskısını istediğiniz ürünlerin kısa sürede tarafınıza teslim edilmesi mümkün hale gelmektedir. Dijital baskı tekstil ürünlerini özel organizasyon ya da tanıtım faaliyetlerinizde potansiyel müşteri kitlesine dağıtabilirsiniz. Ürünleri teslim alan müşterilerinizin firmanıza karşı sempatisinin artacağına emin olabilirsiniz.  

Tekstil baskı ürünleri günümüzün çok etkili reklam araçları arasındadır. Firmalar faaliyetlerini, hizmet alanlarını ya da ürünlerini, potansiyel müşteri kitlesine göstermek için bu ürünleri tercih ederler. Söz konusu ürünler, günlük hayatta da kullanıldığı için müşterileriniz için ilgi çekici malzemeler olacaktır. İnsanlar yaptırdığınız tekstil baskı ürünlerini kullandıkça büyük meblağlara yaptıramayacağınız reklamı çok daha düşük maliyetlere yaptırabilirsiniz. Cazip fiyata yaptırabileceğiniz tekstil baskı ürünleri ile verimli bir tanıtım faaliyeti yürütebilirsiniz. 

Tekstil ürünlerine yaptıracağınız dijital baskı malzemelerinin tasarımını yaptırırken bir kısım hususları göz önünde bulundurmanız gerekir. Gerekli hassasiyeti gösterdiğinizde ortaya çıkan ürünlerin kalitesinin de yüksek olduğunu görebilirsiniz. Bu kapsamda aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

·         Tekstil baskı ürünlerine bastıracağınız logonun kendini gösterecek şekilde büyük olmasına özen gösterin.

·         Yapılan tasarımda mümkün olduğu kadar sadeliğe özen gösterin. Baskı malzemesinin üzerinde karmaşık tasarımlar bulunmasından sakının.

·         Tasarım çalışmasını kendiniz yapabileceğiniz gibi firmamızdaki örnek ve hazır tasarımlardan da istifade edebilirsiniz.

·         Dilerseniz tasarım için firmamızın uzman ekibinden de destek alabilirsiniz.

 

Yukarıdaki hususlara dikkat ettiğinizde tekstil baskı ürünlerden en iyi verimi alabilirsiniz. Hassas bir çalışma ile baskısını yaptırdığınız ürünlerin miktarı arttıkça birim maliyetinin de düştüğünü görebilirsiniz. Satın alacağınız baskılı malzemeler ile çok yüksek fiyatlara yaptıracağınız reklam çalışmasını çok daha cazip fiyatlara yapabilirsiniz. Siz de işletmeniz için uzun süre etkisi devam edecek olan tekstil baskı ürünlerini temin etmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.   

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın