Spiral Ciltleme

spiral cilt - tel cilt - plastik cilt - helezon cilt

Spiral Ciltleme

Spiral Ciltlemede Neler Yapıyoruz ?

Metal, Beyaz Gümüş gibi renk seçeneklerine sahip tel spiral ciltleme veya plastik spiral ciltleme ile baskılarınızın ciltlemelerini Mim Copy de yaptırabilirsiniz.  Elektrikli ciltleme makinelerimiz ile baskılarınızı hızlı bir şekilde sonlandırır.

Spiral Ciltleme Nedir?

Günümüzde, baskı sektöründe yaygın olarak kullanılan birçok ciltleme metodu vardır. Bunlar arasında önemli yere sahip olan uygulamalardan biri de spiral cilt yöntemidir. Çok sayfalı dokümanların özel ciltleme makinesi delinmesi ve tel ya da PVC’den imal edilen materyallerin deliklerden geçirilmesi ile spiral cilt elde edilir. Temel anlamda spiral çeşitlerine baktığınızda plastik spiral ciltleme ve tel spiral olarak iki farklı uygulama yönteminin olduğunu söyleyebiliriz.   

Ciğer dijital baskı alanlarında olduğu gibi spiral ciltleme alanında da sektörün öncü kuruluşlarından olan Mim Copy ile çalışmanın ayrıcalığını her daim hissedebilirsiniz. Kullanılan teknolojik ekipmanlar ve uzman personel sayesinde çalışmalarımızı son derece sağlıklı şekilde yürütüyoruz. Yüksek kalite standartlarındaki çalışmalarımız ve seri üretim kabiliyeti ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

Kırtasiye işlerinde kullanılan spiral ciltleme metotlarının başında tel spiral işlemi gelir. Günümüzde birçok sektör alanında, bu spiral işleminin avantajlarından istifade edilir. Genel olarak 450-500 sayfaya kadar olan dokümanlar için tel spiral uygulaması tercih edilir. Duvar takvimi, masaüstü takvim gibi dokümanların hemen hepsinde bu ciltleme yönteminden istifade edilir. Oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan bu metot reklam çalışmalarında da kullanılan bir yöntemdir. Yapılan hassas çalışmalar ile spiral uygulamasından etkin şekilde fayda sağlanabilir.

Gün içinde karşılaştığımız birçok malzemede spiral ciltleme uygulamasının örneklerini görebiliriz. Dün olduğu gibi bugün de etkisini devam ettiren tel ciltleme uygulamasının, yarın da hayatımızda aktif olarak yer alacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Söz konusu ciltleme yöntemi, firmamızın sektör içerisindeki tecrübesi ve çalıştığı uzman personel sayesinde çok daha anlamlı ve kalıcı hale gelmektedir.

Günümüzün popüler spiral ciltleme metotlarından biri de plastik spiral uygulamasıdır. Plastik bazlı spiral maddesi kullanılarak yapılan uygulama sayesinde cildin çok daha esnek ve kullanışlı olması mümkündür. Yine özel spiral makinesi kullanılarak yapılan uygulamada sadece kullanılan spiral malzemesi farklıdır. Çeşitli not ve proje çalışması, bu uygulama sayesinde bir araya getirilebilir ve uzun süreli sağlıklı kullanım elde edilebilir.

Plastik Spiral Ciltleme

Her spiral ciltleme metodundan da sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Elimizdeki modern ekipman ve bünyemizde yer alan uzman ekip sayesinde ciltleme çalışması kısa süre içinde tamamlanmaktadır. Çalışma sonucunda elde edilen ciltler en seri şekilde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan spiral ciltleme makineleri, günümüzün ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren niteliktedir. Bu sayede ciltleme işlemi kısa sürede tamamlanmaktadır. Bunun yanında firmamızı tercih ederek aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

  • Cazip fiyata spiral ciltleme hizmeti alabilirsiniz.
  • Uygulama esnasında profesyonel nitelikli yüksek kalitede işçilik uygulanır.
  • Alanında kendini ispatlamış personelin desteği ile ortaya çıkan üründen arzu ettiğiniz verimi elde edebilirsiniz.
  • En son teknoloji makineler kullanılarak ciltleme sonunda sizleri tatmin eden ürünler ortaya çıkarılır.

Spiral ciltleme fiyatları, ihtiyacınız olan ciltleme ürününün büyüklüğüne ve ciltlenecek doküman miktarına göre değişir. Firmamız, uygulama esnasında sizlere her türlü desteği vereceği gibi fiyat konusunda da sizlere destek olacaktır.

Dokümanlarınızın ciltlenmesi sayesinde kritik belgelerinizin, kitaplarınızın ya da tez çalışmalarınızın dağılması, kaybolması gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Kaliteli malzemeden yapılan ciltleme sayesinde, belge ve evraklarınızı uzun yıllar sorunsuz şekilde muhafaza edebilirsiniz. Spiral tel ya da plastikten, dokümanlarınızın çıkması ya da kaybolması söz konusu değildir. Çeşitli sektör alanlarında kullanılan bu spiral çeşitleri ile faaliyetlerinizi ön plana çıkaran tedbirler alabilirsiniz. Siz de spiral ciltleme işlerinizde sektörde söz sahibi olan öncü bir firma ile çalışmak istiyorsanız Mim Copy ile irtibata geçebilirsiniz.

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın