Siyah Beyaz Ozalit

Siyah Beyaz Ozalit

siyah beyaz ozalit baskı

Siyah Beyaz Ozalit Baskı

 

Mim Copy Kağıthane ozalit baskı merkezimizde siyah beyaz ozalit baskılarınız HP, Oce, Canon baskı makinalarında yüksek kalite ve ekonomik olarak basılmaktadır.  Sizde rekabetçi ozalit fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siyah beyaz ozalit çıkışlarda oce ve hp ve canon makinalar kullanılmaktadır.
  • 1 Hamur kağıda çeşitli gramajlarda baskı imkanı
  • 120 cm genişliğe kadar ozalit baskı
  • Aydınger , Sholler, gibi kağıtlara 70×100 e kadar baskı imkanı
  • Amerikan bristol ve Japon bristol  kağıtlara çekim
  • Ozalit baskılarınız ister Renkli ister Siyah Beyaz olarak teslim edilebilir.
  • Pafta Küçültme – büyültma
  • Ozalit baskılar otomatik olarak katlanmaktadır.

Aydınger çıkış, ozalit pafta büyültme küçültme , kartona çekim, ozalit çıkış, plan kopya, autocad çıktısı en hızlı şekilde basılmaktadır.

Mim Copy Center da ozalit çıkışlarınız yüksek çözünürlüktlü olarak taranabilmektedir. Ozalit Çıkışlarınız ister renkli tarama ister siyah beyaz tarama olarak size teslim edilir.

pdf, jpg, tiff  gibi geçerli formatlarda tarama imkanımız vardır.

Tüm ozalit çıkışlarınız otomatik katlama makinaları ile katlanıp size teslim edilmektedir. Ozalit baskılarınızı pdf dxf dwg gibi güncel formatlarda gönderebilirsiniz.

Siyah Beyaz Ozalit Baskıda neler yapıyoruz ?

Ozalit baskılarınızı isteğinize göre renkli ozalit yada siyah-beyaz  ozalit olarak istediğiniz şekilde alabilirsiniz. Mim Copy renkli ozalit baskı makinaları ile renkli ozalit baski fiyatında rekabetçi yaklaşım sunmaktadır. aynı zamanda siyah beyaz baskı fiyatlarında da sahip olduğu makine parkuru sayesiinde rekabetçi fiyatlar sunmaktadır. ozalit baskıyı istediğiniz ölçülerde gerçekleştirebilirsiniz ve plot çıktısını Mim Copy Center ozalit kırtasiye aracılığı ile alabilirsiniz. Ozalit baskı fiyatları, Mim Copy Center isimli baskı kırtasiyemizde çok uygundur ve fiyat bilgisi için bizimle site aracılığı ile iletişim kurmanız mümkündür. Kağıthane’de bulunan ozalit kırtasiye ile birlikte projelerinizi, planlarınızı, çizimlerinizi kağıtlara dökebilirsiniz ve istediğiniz boyutlarda baskısını alabilirsiniz.

Ozalit baskı seçeneği ile sizlerde projelerinizin çıktılarının daha kaliteli ve anlaşılır olmasını sağlayabilirsiniz. Mim Copy Center olarak sizler için en iyi olabilecek ozalit baskı makinelerini kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz. En uygun ozalit baskı fiyatları için bizden bilgi almayı unutmayın.

Mim Copy Center olarak kullandığımız ozalit makineleri markaları ise OCE ve HP’dir. Bu ozalit makineleri ile ozalit baskılarını en yüksek kalitede alabilirsiniz. Renkli olacak olan ozalit baskılarda HP, siyah-beyaz olacak olan ozalit baskılarda ise OCE ve HP markalı ozalit makineleri kullanılmaktadır. Bu makineler ile birlikte kağıtlara istediğiniz gramajlarda baskı imkanı mümkündür. 120santimetreye kadar olacak olan istediğiniz genişlikte ozalit baskı alabilirsiniz. Ozalit baskı yaptıracağınız çizimi aydınger, sholler gibi çeşitli kağıtlara 120 santimetre ölçülerine kadar çıktısını alabilirsiniz. Bu kağıtların yanı sıra diğer kağıt türlerine de ozalit baskı sağlayabilirsiniz.

Ozalit çıktılarınızı isterseniz siyah-beyaz isterseniz renkli bir şekilde bastırabilirsiniz. Mim Copy Center ozalit kırtasiye olarak çıktılarınızda pafta küçültme ve büyültme işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz ve Autocad ile çizilmiş projeleri en hızlı şekilde basmaktayız. Kırtasiyemizde ozalit baskılarınız yüksek çözünürlüklerde taranabilmektedir ve bu tarama işlemi sizin tercihinize göre renkli yada siyah- beyaz olarak yapılabilmektedir. Dosya türü olarak pdf, jpg, tiff gibi çeşitli formatları da tarama imkanımız bulunmaktadır.

Mim Copy Center’dan alacak olduğunuz tüm ozalit baskılar otomatik katlama makineleri ile katlandıktan sonra sizlere teslim edilmektedir. size en yakın ozalit baskı merkezi olmasakta istanbul içi ücretsiz ozalit teslimatımız ile siz neredeyseniz biz oradayız. Sizlerde uygun ozalit baskı fiyatlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve Kağıthane ozalit baskı merkezimize gelebilirsiniz.

Ozalit baskı, proje baskı fiyatları çıkış alınacak işin boyutuna göre değişiklik göstermektedir.  Ozalit baskı fiyatları genelde metre tül olarak yani işin uzunluğuna göre verilmektedir. ozalit baskı fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Genellikle mimari baskılarda kullanılmakla birlikte, elektrik, elektronik, mekanik gibi teknik çizimlerde de ozalit baskı kullanılmaktadır.

Yapılan işin adı ozalitçi olarak kalsada sektörümüzün gerçek adı dijital baskı çözümleridir. dijital baskıdan ciltlemeye, reklam uygulamalarından , promosyon ürünlerine  yaptığımız tüm hizmetleri görmek için tıklayınız

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın