Plaket

Plaket

Plaket Baskıda Neler Yapıyoruz?

Cam, Kadife Ahşap plaket gibi tüm plaket ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler sunabilmekteyiz.

Plaket Baskı Nedir?

Plaket, gösterilen bir başarı ya da kurumdan ayrılış esnasında hatıra kapsamında kişiye sunulan güzel hediyelerden biridir. Alan kişinin ömür boyu sorunsuz şekilde saklayabileceği ürünler ile metal ya da ahşap gibi malzemeler kullanılarak üretilen plaket, son derece gösterişli olup kişiye özel hazırlanır. Kişiye özel plaket çeşitlerinin üzerine kişinin adı soyadı yazılabileceği gibi kurumu hatırlatıcı özel ifadeler de yazılabilir. Her iki yöntemde de plaketi alacak kişinin hayatında unutulmaz bir hatıra olarak kalacaktır.

Plaket, istenilen renk ve tasarımda baskısı yapılabilen bir hatıra ürünüdür. Dilerseniz ahşap, dilerseniz de metal üzerine baskı yöntemini tercih edebilirsiniz. Baskı yapıldıktan sonra kadife üzerine direkt yapıştırılan bir tasarım tercihi yapılabilir. Bu kutu ile plaket hazır hale gelecektir.

Yaptırmayı tercih edeceğiniz plaket çeşitlerinden biri de kristal plaket türleridir. Söz konusu ürünler de görselliği ile karşı tarafı etkileyen özel hatıralardan biridir. Bu üründe de tasarım özellikleri dikkate alınarak en özel ve görsel açıdan zengin olan bir plaket ortaya çıkarılabilir. Tasarım konusunda firmamızın uzman ekibinden destek alarak en gösterişli tasarımı yaptırabilirsiniz.

Plaket Ne Zaman Verilir ?

Özel gün ve gecelerde ya da TV ve dernek programlarında sık sık plaket verme töreni ile karşılaşıyoruz. Bu törenlerde belli alanda başarı gösteren ya da kurumdan ayrılan personele plaket verilir. Plaketi alan kişinin gururlandığı ve mutlu olduğu, yadsınamaz bir gerçektir. İşyerinde başarısı ile ön plana çıkan bir kişiye söz konusu hediye verilebildiği gibi hayır kurumlarında yaptığı bağış ile adını duyuran kişilere de plaket verilebilir. Bunun yanında emekli olan ya da tayin olmuş kişilere de bahse konu hediyenin verildiği görülebilir. Alınan bu gösterişli hediyeyi herkesin evinin başköşesinde saklayacağı ve baktıkça hatıralarını anımsayacağı yadsınamaz bir gerçektir.

Plaket Baskı Türleri

Plaket, maddi değerinden ziyade manevi anlam ifade eden bir hediye türüdür. Söz konusu hediyenin genellikle bir organizasyon ile sahibine verildiği görülür. Söz konusu hediye, kişinin hayatında özel bir yere sahip olduğu gibi çocuklara, hatta torunlara miras dahi bırakılabilir. Bir vefanın ve teşekkürün simgesi olan bu ürünler ile hatıralarınıza zaman zaman mini bir yolculuk yapabilirsiniz.

Plakette her ne kadar tasarım çok önemli ise de plaketin imalatında kullanılan malzeme çok daha önemlidir. Bu kapsamda plaket örnekleri incelenerek sektör faaliyetlerinizle ilgili en özel tasarımlarla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Tayin, emeklilik gibi nedenlerle verilen plaketler daha çok kişiye özel plaket türleridir. Bunun yanında ödül ve başarı kapsamında verilen plaketlerin ise kristal plaket şeklinde tercih edildiği görülebilir. Mim Copy olarak sektör faaliyetlerinizde her daim hatırlanacak en özel plaket türleri ile sizleri buluşturuyoruz. İmalatı tamamlanan ürünleri elinize aldığınızda plaketlerin kalitesine hayran kalacaksınız.

Plaket seçiminde hangi ürünün satın alınması gerektiğine karar vermek de oldukça zorlu bir süreç olabilir. Bu süreci kolay bir şekilde atlatmak için firmamız bünyesindeki plaket örneklerini inceleyebilirsiniz. Örnekleri incelediğinizde çok daha kolay bir şekilde seçim yapabildiğinizi göreceksiniz. Beğendiğiniz ürünün kısa süre içerisinde tasarımı tamamlanarak üretim aşamasına geçilecektir. Üretiminin de hassas şekilde tamamlanmasını müteakip ürün kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

Plaket Fiyatları Ne Kadardır ?

Plaket fiyatları ise seçilen ürünün tasarım ve hammadde özelliklerine göre değişir. Uzman ekibimiz, ihtiyaç duymanız halinde tasarım konusunda da sizlere her türlü desteği sunmaktadır. Beğendiğiniz ve görsel zenginlik kapsamında ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren plaket türüne cazip fiyata sahip olabilirsiniz. Kalite ve zarafet Mim Copy ile çok yakınınızda.

 

 

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın