Ozalit Tarama

ozalit tarama - tarama

Ozalit Tarama

Mim Copy olarak sizlere verdiğimiz özel hizmet alanlarından biri de ozalit tarama hizmetidir. Bu hizmet sayesinde doküman ya da fotoğraflarınız talebinize göre siyah/beyaz ya da renkli olarak taranarak kâğıda dökülebilir. Bunun yanında elde edilen dokümanı dijital bir aygıta kaydetmeyi de düşünebilirsiniz.

Mim Copy olarak firmamızın bünyesinde bulunan modern plotter cihazı ile siyah-beyaz ya da renkli baskı hizmeti alabilirsiniz. Özellikle büyük ebattaki teknik çizimler için ozalit tarama, son derece modern bir hizmet alanıdır. Eni 90 cm olan baskının uzunluğu ise talebinize göre sınırsızdır. Baskı kâğıdı da talebinize göre seçilir. 1. Hamur kâğıt üzerine baskı yaptırabileceğiniz gibi aydınger kâğıdına da baskı yaptırmayı düşünebilirsiniz. Modern ozalit tarama makinesi türlerinden istifade ile %25-400 oranında büyütme ya da küçültme işlemi yapabilirsiniz.

Ozalit tarama ve baskı işlemi, günümüzün modern baskı işlemlerinden biridir. Günümüz teknoloji gereksinimlerine uygun olarak üretilen ozalit baskı makineleri ile baskı ihtiyaçlarınız kısa sürede tamamlanır. Cihazlardaki menüler aracılığı ile baskının özellikleri ve çeşidi ayarlanabilir. Bu sayede arzu ettiğiniz kalite ve özellikte baskının kısa sürede alınması mümkündür. 

Ozalit, bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz tarafından talep edilmesi üzerine yapılan bir faaliyettir. Özellikle inşaat projelerinin çıktısının alınması için bu teknolojiden istifade edilir. Geçmişte hazırlanmış olan inşaat planı, ozalit tarama işlemi ile bire bir kopyalanır. Kopyalama işlemi sonunda elde edilen dijital dosyayı usb cihazınıza alacağınız gibi aynı çıktının basımını da alabilirsiniz.

Ozalit Tarama Nedir?

Ozalit tarama işlemi siyah beyaz tarama şeklinde yapılabileceği gibi renkli olarak da taranabilir. Her iki uygulamadan da arzu ettiğiniz verimin elde edilmesi mümkündür. Gelişmiş makinelerde yapılan tarama işlemi ile elinizdeki plan ya da buna benzer dokümanın baskısının sağlıklı şekilde yapılması sağlanır.

Bahse konu tarama işleminin yapılması için öncelikle teknolojik cihazlara ihtiyaç vardır. Bunun yanında sektör içerisinde kendini geliştirmiş personel ile baskı işleminin sorunsuz şekilde yapılması sağlanır. Mim Copy olarak işletmemizde yapılan tüm tarama ve baskı işleminde, işinin ehli personelin tecrübelerinden istifade ediyoruz. Yapılan tarama işleminden sonra süratle baskı aşamasına geçilerek baskı işlemi tamamlanır ve istediğiniz belgeler adresinize sevk edilir. Sevkiyat sonucunda elinize ulaşan belge ya da plan ile sektör faaliyetlerinizde farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Ozalit tarama, klasik bir tarama işleminden farklı bir faaliyettir. Klasik tarama işleminde belli ölçekteki belgenin tarama işlemi yapılabilirken ozalit tarama makineleri ile yapılan tarama işleminde uzunluk tamamen kişilerin talepleri üzerine belirlenir. İstenen ölçü ve özellikte hazırlanan planlarla sektör faaliyetlerinizi kolaylaştırabilir, daha planlı işler yürütebilirsiniz.

Mim Copy olarak sizlere dijital baskı alanında her türlü hizmeti sağlıklı şekilde vermeye gayret ediyoruz. Firma bünyesinde bulunan ekibimiz, uzun yıllardır sektörün içinde olan ve kendine güvenen insanlardır. Söz konusu ekipten alacağınız hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Ozalit tarama belgesini firmamıza kendiniz getireceğiniz gibi posta ya da kargo yolu ile göndermeyi de tercih edebilirsiniz.  Tarama ve baskı işleminin tamamlanmasını müteakip orijinal belgeniz ve hazırlanan baskı evraklarınız süratle adresinize sevk edilecektir. Siz de kaliteli ve cazip fiyatlı bir dijital baskı firması ile çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın