Örümcek Stand

Örümcek Stand

Örümcek stand, reklam ve sergi amacıyla kullanılan portatif bir malzemedir. Alüminyum iskelet sistemine sahip olan söz konusu malzeme, panel ve sert enjeksiyon plastik parçaları da bünyesinde barındırır. Dijital baskı teknolojisi kullanılarak üretilen örümcek stand, reklamlarınızı paylaşmak ve potansiyel müşteri kitlenizi etkilemek için son derece cazip bir üründür. Bahse konu ürün, farklı ebat ve istenilen tasarımda üretilebilir. Ebat ve tasarım belirlemesinde ürünün kullanılacağı ortamın büyüklüğü, belirleyici faktörlerden biridir. Örümcek stand, kullanıldıktan sonra sökülüp çantasına konulması ile de işlevsel bir üründür. Bu sayede ürünü belli dönemlerde deponuzdan çıkararak işletmenizin menfaati kapsamında kullanabilirsiniz.

Örümcek stand, tasarım ve malzeme kalitesi ile son derece modern ve estetik bir üründür. Stand mekanizması örümceği andırdığı için söz konusu malzeme bu isimle anılmaktadır. Genel olarak örümcek stand, 3 parçadan oluşmaktadır. Ürünün ölçüsü ne kadar büyük olursa, tasarımda kullanılan görsellerin etkileyiciliği de o kadar büyük olacaktır. Örümcek stand ölçülerini, kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre belirlediğinizde üründen maksimum verim almanız mümkündür.

Estetik görünümü, tasarımındaki etkileyiciliği ve portatif olması nedeniyle örümcek stand, özellikle fuar alanlarının vazgeçilmez reklam araçlarından biridir. Bahse konu reklam araçları, bir kez kullanmak için değil, defalarca çantasından çıkarılıp kullanmak için üretilir. Özel çantası sayesinde kolayca yer değiştirebilen ürünü, fuar alanının farklı noktalarına pratik şekilde taşıyabilirsiniz. Ergonomik yapısı sayesinde ürünü klasik bir binek araba ile dahi taşıyabilirsiniz.

Örümcek stand üretiminde de diğer reklam araçlarında olduğu gibi tasarım çok önemlidir. Mim Copy ile tüm tasarım çalışmalarını uzman ekibimize yaptırıyoruz. Dilerseniz kendiniz tasarım çalışmasına dâhil olabileceğiniz gibi örnek tasarım çalışmalarından da ilham alabilirsiniz. Ekibimiz, sektör faaliyetlerinizdeki çalışmaları göz önünde bulundurarak kısa sürede tasarım çalışmasını tamamlamaktadır.

Örümcek Stand Ölçüleri

Tasarımı tamamlanan örümcek stand ürünleri derhal baskı birimine gönderilir. Baskı işleminin de hassas bir çalışma ile tamamlanmasını müteakip ürünler kargo ile adresinize gönderilmektedir. Stand elinize ulaştığı anda kullanmaya başlayabilir, sektör faaliyetlerinizi canlandırabilirsiniz.

Mim Copy olarak bünyemizde yer alan modern cihazlar ile baskı kalitesinden memnun kalacağınız şekilde üretim yapılmaktadır. Baskı makinelerinde, folyo üzerine örümcek stand baskısı yapılmaktadır. Etkin bir dijital baskı mekanizması ile yapılan baskı, kısa sürede tamamlanmaktadır. Görselin koruyuculuğunun artması için görselin üzerine laminasyon uygulaması da tercih edilebilir. Bu sayede ürünü uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanmanız mümkün olacaktır.

Yapılan hassas çalışma ile görselin standı tam olarak kaplaması ve görsel zenginliğinin artırılması hedeflenir. Panel tutucu aparatlardan istifade ile görselin stand üzerinde kendini göstermesi çok daha kolay olacaktır. Baskılı paneller örümcek üzerine monte edilerek kurulum işlemi tamamlanmış olur.

Çanta ile pratik şekilde taşınabilen örümcek stand, çantasının üzerine baskı yapılabilmesi ile de işlevsel bir yapıya sahiptir. Dilerseniz çantanın üzerini de reklam kapsamında yaptıracağınız logo ya da etiket gibi baskı ürünlerini yapıştırmak için kullanabilirsiniz.  

Örümcek stand toplanması da son derece basit olan bir malzemedir. Kullanım alanında işlevini tamamladıktan sonra ürünün panelleri ve metal çubukları toplanarak taşıma çantasına konulur. Normal oda sıcaklığında ve nem bulunmayan ortamda güvenle muhafaza edilebilen ürünü uzun süre sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Örümcek Stand Fiyatları?

Örümcek stand fiyatları, ürünlerin boyut ve tasarım özelliklerine göre değişir. Mim Copy olarak sizlere uzman ekibimizle tasarım desteği sunduğumuz gibi fiyat konusunda da gerekli desteği siz değerli müşterilerimize veriyoruz. Siz de kaliteli ve işlevsel reklam ürünlerini cazip fiyata satın almak istiyorsanız vakit kaybetmeden firmamızla temasa geçebilirsiniz.

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın