One Way Vision Baskı

One Way Vision Baskı

one way baskı - folyo baskı

One Way Vision Baskı

Cephe, ofis camları gibi alanların dışarıdan içerisinin gözükmemesi istenilen durumlarda ve reklam amacıya kullanılan one way vision baskıyı uygun fiyatlar ile mim copy den temin edebilirsiniz.

One way vision baskı, günümüzde yaygın olarak kullanılan reklam araçlarından biridir. Birçok işletme bu reklam vasıtası ile hizmet alanlarının ya da ürünlerinin reklamını yapar. One way vision baskı ile müşterilerin işletmeye karşı sempatisinin artırılması amaçlanır. Bu baskı uygulamasına dışarıdan bakıldığında sadece baskı üzerindeki görsellik görülebilir. İçeriden bakıldığında ise dış kısım rahatlıkla görülebilir. Fakat iç kısımdan bakıldığında dış kısmın görüntü kalitesinde % 10-15 oranında değişiklik yaşanır. Firmamız bünyesinde daha önce yapılmış olan one way vision baskı uygulama örnekleri inceleyerek yapılan işlemin kalitesi ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

One way vision baskı, delikli folyo uygulaması olarak da bilinmektedir. Ortaya çıkan ürünün delikli olması sebebiyle iç kısımdan bakıldığında dışarının rahatlıkla görülmesi mümkündür. Firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji cihazlar sayesinde arzu ettiğiniz kalitede baskı ürününü elde edebilirsiniz. Kullanılan teknoloji ve reklam amacına etkin şekilde hizmet etmesi nedeniyle one way vision baskı uygulaması, günümüzde şahıslar ve şirketler tarafından en çok tercih edilen reklam ürünleri arasındadır. One way vision baskılarınız uv baskı ile çok daha uzun dayanıklı olmaktadır. Daha ekonomik tercihler için ekosolvent one way vision baskısıda yapılabilmektedir.

Uygulama yapılacak olan cephenin özellikleri ayrıntılı şekilde incelenmelidir. Sonrasında ise uzman ekip tarafından gerekli inceleme ve çalışmalar yapılarak bilgisayar ortamında gerekli taslak hazırlanmalıdır. Yapılan çalışma esnasında ürünün hangi ebatlarda olması gerektiği doğru şekilde tespit edilmelidir. Uygun ölçülerde gerekli çalışma yapıldığında yapılan çalışmadan alınan verim daha yüksek olacaktır.

Mim Copy olarak sizlere uzman ekibimizle profesyonel hizmet veriyoruz. One way vision baskı uygulamasında da firma personelimizden gerekli desteği alabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından gerekli tasarım çalışması yapılarak onay almak için tarafınıza gönderilmektedir. Tarafınızdan onay alındığında derhal baskı aşamasına geçilir. Baskı işlemi kısa sürede sonuçlandırılarak arzu ettiğiniz kalitede ürün tarafınıza teslim edilir.

One Way Vision Baskı Nedir?

Günümüzde one way vision baskı uygulamasının yaygın olarak tercih edildiği birçok alan vardır. Cam yüzey bulunan hemen her yüzeyde bu uygulama yapılabilir. Mağaza vitrinleri, dış yüzeyin cam olduğu binalar ve arabalarda sıklıkla bu uygulamanın tercih edildiği görülebilir.

One way vision baskı uygulamasının kişi ya da kurumlara sağladığı çok önemli avantajlar vardır. Delikli ve ince bir yapıya sahip olan uygulamanın mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmasına ihtiyaç vardır. Bu alanda tecrübeli kişilerden alacağınız destek sayesinde arzu ettiğiniz sağlıklı sonuçları alabilirsiniz. Uygulamanın dış mekânda yapılması durumunda genellikle solvent bazlı boya kullanılır. Mevsim şartları göz önünde bulundurulduğunda dış mekân çalışmalarında yağmur ve rüzgâra dayanıklı olan ürünlerin kullanılması önem arz eder. Bu sayede yapılan baskı uygulamasının uzun süre sağlıklı şekilde kullanılması mümkün olur.

One Way Vision Baskı Fiyatları

One way vision baskı, içeriden bakıldığında, dışarının da rahatlıkla görülmesini sağlar. Bu da müşterilerinize ya da size büyük kolaylık ve görsel zenginlik yaratmaktadır. Yapılan uygulamanın hassasiyetle icra edilmesi durumunda istenen sağlıklı sonuçlar elde edilebilir. Kaliteden ödün vermeden yapılan uygulama ile baskıdan arzu ettiğiniz sonucun alınacağına emin olabilirsiniz.

One way vision baskı fiyatı yapılan uygulamanın özelliklerine ve baskı kalitesine göre değişir. Modern bir dijital baskı uygulaması olan bahse konu işlem sayesinde sektör faaliyetlerinize yönelik işlevsel reklam çalışmayı da yapmış olursunuz. Firmamız bünyesinde, bütçe dostu fiyatlarla istediğiniz özellikte baskı çalışması yaptırabilirsiniz. Uzun süredir sizlere en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde olan Mim Copy olarak müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutuyoruz. Siz de kaliteyi yakından görmek istiyorsanız firmamızla temasa geçerek istediğiniz özellik ve tasarımda one way vision baskı yaptırabilirsiniz.