Madalya

madalya baskı- madalya - altın madalya - bronz madalya - gümüş madalya

Madalya Yapımı

Madalya Yapımında Neler Yapıyoruz?

Altın, Gümüş, Bronz renklerinde özel tasarımlı baskılı madalya yapımı yapılabilmektedir.

İsteğe bağlı olarak özel kutusunda teslim edilen madalyalar ve kaliteli baskılarımız ile farkımızı keşfedin.

Hangi Çeşit Madalyalar Bulunmaktadır?

1.lik madalyası altın 2.lik madalyası gümüş 3.lük madalyası bronz renginde olmaktadır. Madalyaların iç baskıları etkinliğinize göre kişiselleştirilmektedir.

En çok tercih edilen ödül madalyası türü metal madalyalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Dayanıklılığı ve hazırlanış aşamasının zorluğu, madalyanın başarıyı belgeleme amacıyla orantılı olarak örtüşmektedir. Bu sebeple en çok tercih edilen madalya türü metal madalya olarak öne çıkmaktadır. Metal madalyalar, isteğe bağlı olarak her alana uygun özellikler kazandırılabilen madalya türlerindendir ve uluslararası alanda kullanılmaktadır. Metal madalyaların üzerine yapılan baskı yapılarak teslim edilmektedir.

Yüzyıllardır olimpiyatlarda şampiyonların ödülü olarak bilinen madalyaların en güzel tasarımlarını firmamız tarafından sizler için yapıyoruz. Madalya baskısı ve madalya kaplama konusunda alanında deneyimli ekibimiz ile dikkat çeken tasarımlar gerçekleştirmekteyiz.

Madalya, yaşam içinde yer alan çeşitli alanlarda başarı ve kazanımların simgesi olarak kullanılan bir eşyadır. Çeşitli materyaller kullanılarak üretilen madalyalar, farklı boyutlarda tasarlanmaktadır. Madalya basımı yapan firmamız tarafından da taleplerinize göre baskılı madalyalar yapılmaktadır. Madalya ve madalya ipine yapılan kaliteli ve şık baskılar ile göz alıcı bir simgeye dönüştürmekteyiz. Spor müsabakaları ve yarışmaların vazgeçilmez ödülü olan madalyalarda, kaliteli baskılar yapılabilmektedir.

Madalya Basımı

Madalya, yarışmalar, spor müsabakaları, festivaller ve organizasyonlarda, başarılı olarak belirli dereceleri alan kişileri mükâfatlandırmak maksadıyla ya da savaşlarda üstün hizmet ve kahramanlık gösterenleri onurlandırmak için verilen, üzerinde resmedilmiş özel figürler, kabartma yazılar, desenler bulunan ve genellikle yuvarlak formda yapılan metal nesnelerdir. Yarışma ve festivaller dışında önemli bir olayın hatırası için de madalya verilebilmektedir. Madalyalar oldukça şık metallere sahiptir.

Madalyanın verildiği olay ve başarı için isme göre kurumun da adı yazan şekilde bir baskı yapılmaktadır. Toplu olarak madalya baskısı yapabilmekteyiz. Hızlı bir şekilde madalya basımı yaparak müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik siparişler oluşturabiliyoruz. Toplu madalya baskılarında kullanılan kuşak ve iplere de kaliteli metal plakaya dijital baskı işlemleri uygulamaktayız. Kuşak ve iplerin kumaş yapısına ve madalyanın veriliş amacına göre çeşitli dikkat çeken renklerde baskılar yapılabilmektedir.

Madalya basımı, metal plaka olan madalya üzerine yapılan dijital baskılar, madalyanın hangi amaca dayalı olarak verildiğini belirten işaretler, simgeler ve yazılar olmak üzere metaller üzerine baskı veya kabartma tekniğiyle uygulamaktayız. Madalya baskı teknikleri, madalyaların uzun süreli muhafaza edilmesi için oldukça yüksek dayanıklılık gösteren sonuçlar oluşturmaktadır.

Madalya hazırlama ve özellikle dijital baskı tekniklerini başarıyla uygulama konusunda, bilgi birikimi, deneyim ve teknik üstünlük gerektiren bir hazırlama sürecine ihtiyaç duymaktadır. Bu alanda uzun yıllara dayanan birikim ve deneyime sahip olan firmamız, tüm madalya ihtiyaçlarına süratli ve nitelikli bir şekilde çözümler üretebilme yeteneğine sahiptir. Farklı ihtiyaçlara uygun ve farklı niteliklere sahip olan madalyaların hazırlanmasında üstün bir nitelik ve hız sunan firmamıza özel taleplerinizi ileterek en kaliteli madalya baskılarına ulaşabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler neticesinde özel madalya taleplerinizle birlikte istediğiniz madde ve tasarım özelliklerine sahip olan madalyaları özgürce tasarlayabilirsiniz. Her duruma uygun özellik ve baskı seçeneklerine sahip madalyalar için, yine taleplerinizle doğru orantılı olan tasarımları hayata geçirebilme potansiyeline sahip olan firmamız, madalya alanında sizlere çok geniş yelpazede seçenekler sunabilme potansiyeline sahiptir. Talebe göre üretilen ve aynı zamanda talebe göre baskı ve kabartma uygulamaları yapılabilen madalya tasarımlarımız ile ilgili tüm siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz, taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın