Ajanda Takvim

kişiye özel gemici takvimi basımı - takvim basımı - kişiye özel takvim basımı

Kişiye Özel Ajanda ve Kişiye Özel Takvim Yapımı

Kişiye Özel Takvim

 
Kişiye özel ajanda ve Kişiye özel takvim yapımı , gemici takvim , masa takvimi şekilde basılabilmektedir.  Özel günlerinizi işaretlediğiniz takvimler kişiye özel şık hediyeliklerdir. 
2022 kişiye özel takvimler ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişiye Özel Ajanda

 
Kişiye özel ajanda baskıları kapak baskısı veya iç baskıları özel şekilde basılabilmektedir. Ajanda örneklerinden seceğiniz ajandalarınız size özel olarak basılıp teslim edilmektedir. 
2022 kişiye özel ajandalar ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Özel Baskı Çözümleri

Takvim ve ajandalarda grafik ekibimiz tarafından özel baskı çözümleri kullanılmaktadır. Talebe göre dilediğiniz desenler ve şekillerle etkili reklam aracı olan baskılı ajandalar yapılmaktadır. Özel tasarımlı baskı çözümlerinde çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Spiralli ajanda defterlerinde dijital baskılı baskılı sıvalı kapak, deri veya suni deri kapaklar özel tasarımlardır.

Hazır kapaklı kişiye özel ajandalarda baskı UV baskı , beyaz baskı, selefon  olarak yapılmaktadır. ajanda kapaklarında isteğe göre sıcak baskı, serigraf baskı ve varak baskı da uygulanabilmektedir. Klasik ajanda tercih eden firmalar için özel tasarımlarımız da mevcuttur. Kapak modelleri cilt bezi, suni deri, gerçek deri, dijital baskılı sıvama kapak ve karton kapak olarak modelleri beğeninize sunmaktayız. İpli dikişli olarak yapılan klasik ajandalar özel baskı çözümleri ile oldukça şık ajandalar haline gelmektedir.

Cep ajandaları elde ve cepte rahat taşındığı için çok sık kullanılmaktadır. Cep ajandalarında kapaklı, kapaktan çıtçıtlı, kilitli ve iplikli gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Firma taleplerine göre geliştirdiğimiz baskı çözümlerinde genellikle ajandaların iç kısmında baskı kullanılmamaktadır. Ancak istendiği takdirde iç sayfalarda da resimli dijital baskılar uygulamaktayız.

Özel baskı kalitesinin dış yüzeyinde ve her sayfasında hissedildiği ajandalarda kapaklara kişiye özel isim yazılabilmektedir. kişiye özel isimli ajandalar promosyonlarda ve hediyelik ajandalarda kullanılmaktadır.  Spiralli ajandalarda, sayfalar bittikten sonra, sadece spiral değiştirilerek ek kağıt koyarak kullanmaya devam edilebilmektedir. Ayrıca, ajandaların iç kağıtları delikli yapılarak dosyalara eklenebilir. Organizer ajandalarda, içine kartvizit, kalem ve hesap makinesi ekleyebilir, daha kullanışlı ve ihtiyaç duyulan bir ajanda tasarımı yaptırabilmeniz mümkündür. Takvim ve ajanda tasarımlarında zevkinize ve ihtiyacınıza göre olan çok sayıda baskı çeşidi bulunmaktadır.

Var olan tasarımların dışında özel bir ajanda sahibi olmak isterseniz, grafik tasarımla şekillenen şık model ajandalar yapılabilmektedir. Grafik tasarım ile ajandalara farklı kesim ve şekil çalışması uygulanabilmektedir. Seçtiğiniz ajanda ve takvimlere istediğiniz model, renk, resim ve firma bilgisi her türlü baskı tekniklerimiz ile basılabilmektedir. Ajanda basımı hakkında tasarım önerileri grafik tasarımcı olan deneyimli ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

Ajanda ve takvim baskılarında her zevke ve beğeniye göre baskı çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz. Size ve firmanıza hitap eden ve reklamınızı en iyi şekilde yapabileceğiniz bir ajanda satın al seçeneğini değerlendirebilir, ajanda baskı modellerinden seçip bize tasarım taleplerinizi iletebilirsiniz. Seçtiğiniz takvim ve ajandalara firmanızın logosunu, ürün görsellerini ve iletişim bilgilerinizi kaliteli dijital baskı teknikleri ile uygulamaktayız.

 

Ajanda ve takvimler, genelde firmaların promosyon olarak yılbaşı gibi özel günlerde dağıttığı, takvim, günlük tutma ve iş defterleridir. Firmaların logo ve amblemlerinin basılı olduğu ajanda defterleri ve takvimler, tanıtım aracı olarak verilmektedir. Ajandalar çalışma hayatında çok önemli bir ihtiyaç ve bireyler tarafından günlük tutma defteri olarak sıkça kullanılmaktadır. Yıllık takviminde içerisinde yer aldığı ajandalar, iş ortamında yıl boyunca masalarda yerini almaktadır.

Etkili reklam aracı olan ajandalar, hediyelik eşya olarak da tercih edilmektedir. Çok farklı tiplerde ve ölçülerde tasarlanan ajanda ve takvimler, ticari işletmelerin her yıl farklılıklarını ortaya koydukları, firma prestijine katkı sağladıkları reklam araçları arasında yer almaktadır. Ajanda ve takvimler promosyon ürünleri olarak insanlar için kullanışlı eşyalardır. Firmaların reklam amaçlı dijital baskılı olarak sipariş ettikleri ajanda ve takvimler, değişen maliyetlerle gerçekleştirilmektedir. Yıl boyunca etkisi süren bir reklam aracı olduğu için çeşitli maliyetler uzun vadede firmaya kâr getirmektedir.  

Takvim ve ajandalara yapılan dijital baskılarda çeşitli seçenekler mevcuttur. Tasarımlı takvimler ve ajandalar baskıda kullanılmaktadır. Birçok çeşidi olan ajandalar da özellikle klasik, spiralli, çantalı, organizer ve cep ajandası öne çıkmaktadır. Her ajanda ve takvime dijital baskı yapmaktayız. Günlük, haftalık, tarihli veya tarihsiz olarak basılan promosyon ajandalar, firmalar için en etkili reklam araçlarıdır ve sıkça siparişler oluşturulmaktadır.

Renkli, kaliteli baskı teknikleri ile her türlü takvime dijital baskı yapmaktayız. Masa veya duvar için kullanılacak olan tüm promosyon takvim basımı çeşitlerinde özel tasarımlar ve baskılar kullanılmaktadır. Takvim basımı için talebe göre şekil, desen veya kişisel fotoğraflar da basılmaktadır. Sevdikleriniz ile olan fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi takvim baskı ile şık bir hale getirebilirsiniz.

 

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın