Kartvizit

Kartvizit Baskıda neler yapıyoruz?

Selefonlu kartvizit, şeffaf kartvizit, sıvama kartvizit gibi özel tasarım kartvizitlerden acil kartvizit ihtiyaçlarınıza aynı gün içerisinde çözümler sunmaktayız.  Kartvizit tasarımınız yoksa grafik ekibimiz sizin için kartvizit tasarımlarınız sizin için yapabilmektedir.  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kartvizit baskı nedir?

 

Ne kadar dijital hayatın içinde olursak olalım, kartvizit her zaman önemini koruyan bir kavramdır. Profesyonel yaşamın önemli bir argümanı olan kartvizit, aynı zamanda kurumsal kimliğin de vazgeçilmezleri arasındadır. Firmanın iş toplantılarında, etkinliklerinde, fuarlarda ya da iş dünyasının farklı platformlarında kartvizit modellerine ihtiyaç duyulur. Geniş bir yelpazede işinize yarayacak olan söz konusu ürünlerin tasarımı ve baskı faaliyeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İş dünyasında faaliyet gösteren tüm işletmeler ve çalışanlar için kartvizit çok önemlidir. İyi bir kartvizite sahip olmak da firmanın kurumsal itibarı ve firmanın tanıtımı için çok önemlidir. Katıldığınız toplantılara insanlara iyi bir kartvizit vermeniz, firmanızın profesyonelliğinin ve akılda kalıcılığının da göstergesi olacaktır.

Kartvizit modellerimiz arasında kalite ve fiyat konusunda kısa bir görüşme yaparak optimum modeli bulabilir, firma imajınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Online sipariş faaliyetinin hayatımıza girmesi ile birlikte istediğiniz kartvizit boyutlarında ve tasarımda baskının kısa sürede yapılması mümkündür. Bu da yapılan baskı uygulamasının kısa sürede tamamlanmasını ve ürünün işletme faaliyetlerine katkı sağlaması öngörülmüştür.

Bahse konu ürünün siparişini vermek için öncelikle etkileyici bir tasarım ihtiyacı doğacaktır. Tasarımınızı kendiniz belirleyeceğiniz gibi firmamızdan da bu anlamda destek alabilirsiniz. Kartvizit tasarım konusunda da tatmin olacağınız desteği firmamızdan almanız mümkündür. Kartvizit tasarımları konusunda grafikerlerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmalar yapabilmektedir. Etkileyici bir tasarım ile firma imajını üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Hem baskı kalitesi, hem de renk ve model seçimi ile ürünü çok daha cazip hale getirebilirsiniz. 

Kartvizit Modelleri

Kartvizit modelleri ile ilgili sipariş vermeden önce bir kısım hususları göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu kapsamda aşağıdaki hususları dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.

  • Farklı bir tasarım ile baskı aşamasına geçilmesini sağlayın. Sektör faaliyetlerinize uygun tasarım seçimi yapın.
  • Şirket logosunun kartvizit üzerinde bulunmasını sağlayın.
  • Kartvizit örneklerini inceleyerek sektörünüz için en uygun seçimi yapmaya özen gösterin.
  • Tasarımda göze hoş gelecek renkleri tercih edin.
  • Üründe yer almasını istediğiniz bilgilerin neler olduğunu iyi belirleyin. Firmanın adı, adres bilgileri ve bulunmasını istediğiniz diğer bilgilerin eksiksiz şekilde yer almasını sağlayın.
  • Firmanızın kurumsal kimliğini ve profesyonelliğini ön plana çıkarak Linked In, twitter ya da instagram hesabınızı da kartvizit üzerinde paylaşabilirsiniz.
  • Firmanızın profesyonelliğini ön plana çıkarmak adına üründe kullanılan kâğıt kalitesi çok önemlidir. Bu kapsamda baskı yaptıracağınız ürünün kaliteli kâğıt olmasını sağlayın.

Yukarıdaki prensiplere uygun şekilde kartvizit tasarım işlemini yaptıktan sonra baskı için gerekli talepte bulunabilirsiniz. Dilerseniz hazır şablonlardan istifade ile kısa sürede tasarım işleminin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Baskı aşamasına geçmeden önce kaç adet baskı yaptıracağınızı da doğru şekilde tespit etmeniz gerekir. İhtiyaçlarınıza uygun sayıda bastıracağınız kartvizit modelleri ile katıldığınız tüm organizasyonlarda firmanızı en iyi şekilde ön plana çıkarabilirsiniz.

Kartvizit bastırma maliyetleri, bir kısım hususlara göre belirlenir. Bu kapsamda baskı kâğıdının ağırlığı, modeli ve kartvizit sayısı, fiyatı doğrudan etkileyen hususlardır. Firmamızla iletişime geçtiğinizde sektör faaliyetleriniz için en uygun model tavsiyesini firma görevlilerimizden alabilirsiniz. İstediğiniz model, talepleriniz doğrultusunda kısa sürede hazırlanarak tarafınıza teslim edilir.

Dün olduğu gibi bugün de sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret eden firmamız, hizmet kalitesini sürekli daha üst seviyelere taşımaktadır. Elimizdeki modern teçhizatlar ile kısa sürede kartvizit baskınızı yapıyor, ürünleri tarafınıza teslim ediyoruz. Siz de dijital baskı faaliyetlerinde kaliteyi ve cazip fiyatı ön planda tutuyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Mim Copy ile kalite ve bütçe dostu fiyatlar çok yakınınızda.

Kartvizit Baskı Wiki

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın