İsimlik Askı İpi Yaka Kartı

isimlik - yaka kartı - askı ipi -

İsimlik Askı İpi Yaka Kartı

 

İsimlik askı ipi ve yaka kartında neler yapıyoruz?

 

Mim Copy ’de Askı ipi, Boyunluk, Yoyo, İsimlik baskılı ve baskısız şekilde temin edebilirsiniz.

İsim listesini iletmeniz taktirde boyunlukların iç baskıları otomatik olarak çekilmektedir.  Toplu işlemlerde askı iplerinin üzerine firma logosu da basılabilmektedir.

İsimlikler normalde kağıda basılmakla birlikte isteğe bağlı olarak pvcye de uv baskı metodu ile basılabilmektedir. Rfid isimliklerin üzerinde kişiselleştirilme yapılabilmektedir.

İsimlik askı ipi ve yaka kartı nerelerde kullanılır?

İsimlik baskı ipleri, genel olarak etkinlik ve kurumsal faaliyetlerin fuar gibi organizasyonlarında kullanılır. İpli yaka kartı, kişinin taşıdığı kurumsal kartın kaybolmaması ve dış görünümde hoş bir duruş sergilemesi için tercih edilir. Marka imajı ve kurumsal kimlik adına bu tür malzemelerin baskısının yaptırılması ve kullanılması çok önemlidir. Baskı yapılan üründe sponsor firmanın logosu bulunabileceği gibi düzenleyen firmanın amblemi de bulunabilir. Etkinliklerde görmeye alıştığımız bu ürünler, firmaya karşı sempati uyanması için de etkin bir reklam aracıdır. İnsanlar yaka kartlık üzerinde firma logosu ya da bilgilerini gördüğünde bu firmaya karşı ilgi duyacaktır. 

Firmalar personele vereceği kurumsal kimlik kartlarının mesai saatleri içinde pvc isimlik şeklinde de kullanılmasını da isteyebilir. Bu sayede kurumsal anlamda arzu edilen disiplin sağlanabilir. İsimlik ya da ipli yaka kartı, bu anlamda önemli kurumsal ekipmanlardan biridir. Firmaların bu anlamda belli bir reklam ya da personel bütçesi ayırması zaruridir.

Mim Copy olarak dijital baskı ihtiyaçlarınızın tamamında hizmetinizde olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Firmamız, bu alanda sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerini büyük bir hassasiyetle sürdürmektedir. Üstelik alacağınız hizmet karşılığında ödeyeceğiniz ücretin de son derece cazip olduğunu görebilirsiniz. İhtiyacınız olan baskı malzemelerinin kısa sürede tasarımı tamamlanacak ve İstanbul içi elden diğer illere de kargo ile adresinize sevkiyat yapılacaktır. Ürünlerde kullanılan kaliteli baskı sayesinde uzun süre sorunsuz şekilde ürünleri kullanmanız mümkündür.  

İsimlik Basım Türleri

İpli yaka kartı siparişinde dikkat etmeniz gereken bir kısım hususlar vardır. Bu kapsamda dikkatinizi çekmek istediğimiz hususları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • İpli yaka kartı logosunda kullanacağınız yüksek çözünürlük oranına sahip olmasına dikkat edin.
  • Zemin rengi ile tasarımın birbiri ile uyumlu olmasını dikkate alın.
  • Tasarımın hazırlanması esnasında doğru ölçülerin kullanıldığına emin olun.
  • Kaç adet baskı yaptırmak istediğinizi iyi analiz edin.
  • Maliyetlerin mümkün olduğu kadar düşük olmasını sağlamak için ilerleyen dönemde ihtiyacınız olan baskı malzemelerinin sayısını da dikkate alın.
  • İhtiyaç duymanız halinde firmamızdan tasarım desteği almayı da düşünebilirsiniz.

Firmamızdan alacağınız baskılı malzeme hizmetleri sadece ipli yaka kartı ya da yakalık gibi ürünlerle sınırlı değildir. Dilerseniz firmamıza kapı isimliği yaptırmayı da düşünebilirsiniz. Gösterişli bir tasarımla, siz de şık bir kapı isimliğine sahip olabilirsiniz. İsimlik üzerine yazılacak yazılar tamamen sizin kişisel zevkinize göre belirlenir. İsimlik üzerine ad-soyad yazdırabileceğiniz gibi unvan veya oda ismini de  yazdırmayı da düşünebilirsiniz. Farklı kenar tasarımları ve yazı punto çeşitleri ile isimliği çok daha zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

İşyerindeki masanızda da isimlik bulunması çok önemli bir ayrıntıdır. İsimlik masa tasarımları ile masanızı çok daha gösterişli bir hale getirebileceğiniz gibi müşterilerinizin sizi tanımasını da sağlayabilirsiniz. Kurumsal kimlik ve profesyonellik adına alınan bu tedbirinin çok faydalı bir girişim olacağını görebilirsiniz.  Masa isimliklerinde de kullanılan malzeme ve kenar tasarımı ile çok gösterişli ürünlere sahip olabilirsiniz. Tasarımınızı kendiniz yapabileceğiniz gibi firmamızdan tasarım desteği almayı da düşünebilirsiniz. Uzman ekibimiz hassas bir çalışma ile kısa sürede tasarımı tamamlayacak ve imalat aşamasına geçilmesini sağlayacaktır.

Mim Copy olarak uzun süredir içerisinde bulunduğumuz baskı sektöründe, sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Üstelik talepleriniz üzerine alacağınız fiyat teklifleri karşısında şaşkınlığınızı gideremeyeceksiniz. Yaka kartlık çeşitlerinden pvc isimliklere kadar birçok ürünü cazip fiyata temin edebileceğiniz firmamızdan destek almak için web sitemizdeki iletişim numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat Mim Copy ile çok yakınınızda.   

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın