İmza Kaşesi

imza kaşesi

İmza Kaşesi

Dökümanları veya sık imzalanan dosyalar için istenilen renklerde otomatik imza kaşesi üretimi yapabilmekteyiz. Bizi yerimizde ziyaret ederek 10 dakikada acil kaşenizi yaptırabilirsiz. 

Uygun fiyatlı imza kaşeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kaşelerin birçok çeşidi vardır. Bunlardan birisi de imza kaşesi olarak geçen ve ilgili kişinin imzasının olduğu damgalardır. İmza kaşesi, dosyaları veya diğer belgeleri imzalamanız için temiz ve etkili bir yoldur. Bir imza kaşesi, yoğun evrak işlerini biraz daha kolaylaştırmak için ofiste veya evde olması gereken harika bir araçtır. Damga yuvasına hafifçe bastırarak, yasal belgeler, mektuplar, çekler ve daha fazlası için kaşenizi kullanabilirsiniz. Farklı boylarda üretilebilen imza kaşelerini de farklı yerler için kullanabilirsiniz.

İmza kaşesini otomatik mürekkepli olduğu için sürekli kullanımda her baskıdan sonra yeniden mürekkeplemenize gerek kalmadığından kolaylık sağlar ve uzun süre kullanabilirsiniz. Kendinden mürekkepli kaşeler diğer seçeneklere göre daha taşınabilirdir çünkü yanınızda ayrıca bir mürekkep taşımanıza gerek kalmaz.

Hızlı ve Kaliteli İmza Kaşesi üretimi

İmza kaşesi siparişinizi vermeden önce akılda bulunması gereken önemli birkaç ayrıntı vardır. İmza kaşesi yaptıracağınız imzanızı siyah tükenmez kalemle boş bir beyaz kağıda imzalamalısınız. Kurşun kalem veya çok hafif yazan bir kalemle olan imzalar kaşenin oluşumunda sorun yaratabilirler. Çizgili kağıda atılan imzalar veya çizgi üzerine atılan imzalar da geçerli olmayabilir. İmzanızı direkt boş bir A4  kağıda okunur bir şekilde atmanız gerekecektir. Attığınız ve kaşesi yapılacak olan imzanızda, imzanız haricinde görünmesini istemediğiniz bir parçanın olmadığından emin olun. İmzanın damgalı baskı olarak üretilmesi ve uzun ömürlü kullanılması Mimcopy kalitesi ile mümkündür.

Tüm evraklarınızda aynı görünümü yakalayabilmek için bir imza kaşesi kullanmak her zaman imzanızı el yazısıyla yazmaktan daha iyi olacaktır. İmza kaşesi kişinin isteğine göre mavi ya da siyah üretilebilir. Kaşeler, farklı şekildeki belgelerin üzerine istenilen bilgileri aktarmanın en pratik yollarından birisidir. Fatura üzerine firmanızın unvanını, adresini veya vergi numarasını basmak için yaptırılacak imza kaşesi işinizi kolaylaştırır.

Öğretmen, doktor, muhasebeci, memur vb. meslek gruplarının da gün içinde ilgilendikleri belgelere paraf atması için istenen tüm formlarda kaşe üretimi Mimcopy geniş ürün gamı sayesinde mümkündür. Standart kaşeler genel itibariyle siyah renklidir ve bu şekilde tasarlanıp uygulanır. Kaşeler standart siyah renklerde olabildiği gibi farklı renklerde de tasarlanıp uygulanabilmektedir. Ancak renkli kaşelerde en fazla dört renk kullanılabilmektedir. Bu renkler siyah, mavi, yeşil ve kırmızıdır. Kaşe mürekkepleri sadece dört renkte oldukları için başka renk tercih edilmez. Kaşeler, kurumsal veya bireysel kullanıma yönelik olduğu için birçok kişinin masasının üzerinde yerini almaktadır. Aynı şekilde imza kaşesi de tüm gün imza atmanız gereken bir işteyseniz günlük hayatınızın vazgeçilmezi olabilir.

 İmza kaşesi yasal mı?

imza kaşeleri resmi imza yerine geçmemektedir. bu yüzden imza kaşelerini noterlerde ve diğer resmi evraklarda kullanamazsınız. 

Kaşenizi sürekli yanınızda bulundurmanız gerekiyorsa cep kaşesi ya da küçük boy kaşeleri Mimcopy sayesinde tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin tümü kendinden mürekkeplidir. Bu yüzden cebinizde, çantanızda ya da elinizde iken mürekkebin akması söz konusu olmayacaktır. Özellikle imza kaşesini yanınızda sürekli taşımak durumunda kalabilirsiniz.

İmza kaşenizin üretilmesi gereken boyutuna, rengine Mimcopy ile karar vererek oluşturabilirsiniz. Tüm kaşeler firmaları ya da şahısları temsil ettiği için önemli damgalardır. Kaşenizin kalitesinin Mimcopy tarafından belirlenmesi sayesinde mürekkebin istenmeyen yerlere bulaşmaması mümkündür.


Kaşe ne demek? 

Firmaların veya kişilerin bir belgenin kime ait olduğunu ya da o belgenin resmi olup olmadığını belirtmek ve göstermek için kullanılan plastik harf kazımaların mürekkep ile kağıda tatbik edildiği ürünlere kaşe denir. 

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın