Dönkart

Dönkart

Dönkart, işletmelerin müşteriler ile temas kurmasını sağlayan önemli bir ekipmandır. Yaptıracağınız dönkart baskı ile kampanya ve dikkat çekmek istediğiniz kısa özet bilgilerinizi müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Günümüzde birçok işletme ve satış noktasında, bu reklam araçlarının aktif olarak kullanıldığı görülmektedir.

Dönkart tasarımında ürün ya da hizmetlerinizle ilgili müşterilerinize bilgi verebilirsiniz. Bunun yanında verdiğiniz hizmetin etkili şekilde tanıtımını yapmak için de bu araçlardan istifade edebilirsiniz. Yapılan baskıda amaç, görsel ve kilit bilgi anlamında müşterinin dikkatini çekmektir. Çalışma sonrasında kullanılan ürünlerle potansiyel müşterilerin işletmeye karşı ilgi duyması ve bilinçaltında işletme ile ilgili bilgi kalması amaçlanır. Doğal olarak dönkart baskı ile işletmenin gelirinin mümkün olduğu kadar artırılması esastır.

Dönkart baskı tasarımında müşterilerin dikkatini çekmek çok önemlidir. Baskının üzerinde, verdiğiniz hizmetin göz alıcı bir görseli bulunabileceği gibi vurucu bir slogan, açıklama ya da tanıtıma katkı sağlayan bir söz de bulunabilir. Yapılan çalışmada esas olan işletmenin reklamını yapmak olduğu için ilgi çekici tasarım anlayışı her zaman dikkate alınması gereken bir husustur.

Dönkart tasarımında genellikle karton ya da kuşe kâğıt kullanılır. Bu kâğıtların kalınlıkları da kullanıcının tercihine göre değişir. Mim Copy ile bu tasarımı yaptırdığınızda farklı özellikte ve farklı tasarımda kâğıt çeşitlerinin kullanıldığını görebilirsiniz. İstediğiniz ebat ve niteliklerle bu tasarımı gerçekleştirebilirsiniz. Yapılacak tasarımda vermek istediğiniz mesajla ilgili farklı yazı ve görselleri kullanarak kısa yoldan müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Yapılan özel kesim ürünlerden istifade ile amacınıza hizmet eden bir dönkart tasarımına sahip olabilirsiniz.

Dönkart baskılar arkalı önlü olabileceği gibi yüzeyin tek bir tarafına da yapılabilir. Yapılan baskının boyutuna uygun şekilde dönkart asma aparatı satın alınarak müşterilerinizin görebileceği yerlere bu ürünleri asabilirsiniz. Bunun için işletmenizin camları, çok uygun yerlerdir. Sıvama şekilde tasarlanan dönkart çeşitleri müşterilerimizin taleplerine uygun şekilde 2 mm mukavva veya 3 mm plastik levhaya yapılabilir. Söz konusu baskı için folyo ya da kuşe etiket sıvama yöntemlerinden istifade edilebilir.

Dönkart Ne Demek?

Dönkart çeşitleri daha çok düşük triyajlı işler için kullanılır. Bristol dönkartlar, müşterilerimizden gelen talep üzerine ofset ya da dijital baskı uygulaması ile tasarlanabilir. Dijital baskı uygulamasında istenilen sayıda üretim yapılabilirken ofset baskıda belli sayıda ürünün siparişi gerekir. Bu nedenle dijital baskılı ürünler düşük triyajlı işler için daha uygundur.

Dönkart tasarımı için firmamızın örnek modellerini de inceleyebilirsiniz. Hassas bir çalışma ile uzman ellerde şekillenmiş olan çalışmaların ilginizi çekeceğine emin olabilirsiniz. Hazırlanan tasarımlarda görsel, grafik ve etkileyici yazılardan da istifade edilir. Tasarımın sizin firmanıza uygun şekilde düzenlenmesini müteakip derhal baskı aşamasına geçilir. Baskının tamamlanmasını müteakip de en seri kargo kanalı ile dönkartlarınız adresinize gönderilecektir.

Dönkart baskı elinize ulaştığı zaman derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım alanı olarak işletmenizin uygun noktalarını kullanabilirsiniz. Ürünleri işletmenizde kullanabileceğiniz gibi servis araçlarınız ya da müşterilerinizle iletişim kurduğunuz farklı mekânlarda da kullanabilirsiniz. Kullandığınız her mekânda ürünlerden beklenen verimi alabilirsiniz. Tabi ürünlerin kullanımında mutlaka müşterilerinizin gördüğü alanların tercih edilmesi, amaca hizmet etmek adına çok daha doğru bir seçim olacaktır.

Mim Copy olarak sizlere her zaman en zengin tasarıma sahip ürünleri sunuyoruz. Uzman ekibimiz tarafından sektör faaliyetlerinize uygun şekilde tasarım yapılarak hassas bir üretim aşamasına geçilir. Elimizde bulunan modern ekipmanlar sayesinde kısa sürede üretim safhası tamamlanır. Siz de işletmenizde etkin şekilde kullanacağınız dönkart çeşitlerine sahip olmak istiyorsanız Mim Copy ile irtibata geçebilirsiniz. 

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın