Değişken Veri Basımı

Değişken Veri Basımı

Değişken Veri Basımı

Zarf, Sertifika İsimlik, Etiket gibi materyellerin üzerine Ad, Soyad, Mesaj, Adres, QR kod, Telefon, gibi verilerini şablonuza  göre değişken olarak basabilmekteyiz.  Bize şablonunuzu ve excel dosyanızı göndermeniz yeterlidir.

Şablonunuz yoksa grafik etkibimiz sizin için hazırlayabilmektedir. 

Değişken veri baskısı, değişken data baskısı, variable data printing kısaca belirli bir kaynaktaki bilgilerin istenilen şablon üzerine bastırılmasıdır.

Sahip olduğumuz yazılımların güçlü desteği ile müşterilerinize veya hedef kitlenize ait her türlü gönderiyi onlara özel olarak basabiliriz. 

Bu şekilde değişken veri ile basılmış kişiselleştirilen dökümanların etkisi ve prestij değeri sıradan dökümanlara göre çok daha fazladır. 

Örnek olarak 1000 kişilik bir excel listeniz var ve bu excel listesindeki herkese davetiye yollamak istiyorsunuz. Mim copy Kağıthane ye excel  veri tabanınızdaki istediğiniz tüm bilgiler kullanılarak isme özel baskı alabiliriz.  ad-soyad, adres, telefon gibi bilgiler otomatik olarak  istenilen materyalin üzerine basılabilir ( Zarf , Kağıt , karton gibi ) 

Bize Sadece isim listesini veya veri listesini göndermeniz yeterlidir. 

Değişken Veri Baskısı (VDP) Nedir ? 

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın