Cepli Dosya

Cepli Dosya

cepli dosya baskısı

Cepli Dosya

Fiyat listelerinizi, broşürlerinizi, kartvizitlerinizi koyabileceğiniz cepli dosyalar ile toplantı sunumlarınızı daha kurumsal görünümlü yapabilirsiniz.  standart olarak kartvizitlik ile üretilen cepli dosyalara isteğe göre Cd-DVDlik de yapılabilmektedir.

Cepli dosya, iş dünyasının yaygın olarak kullanılan ekipmanlarından biridir. İşlerin çok daha planlı ve programlı şekilde yürütülmesini sağlayan cepli dosya, şekil olarak da işin ciddiyeti konusunda karşı tarafa fikir verir. Cd li cepli dosya veya kartvizitli cepli dosya olarak üretilebilen Cepli dosya dijital baskı sektörünün sıklıkla basımını yaptığı ürünlerden biridir. Kurumsal kimlik açısından da son derece önemli olan ürünü, Mim Copy’i tercih ederek güvenle satın alabilirsiniz.

Günümüzün rekabetçi iş ortamına ayak uydurmak için firmaların izlediği birçok yol vardır. Çeşitli alanlarda reklamlar vermek, baskılı malzemeler kullanmak, bu kapsamda alınan birkaç tedbirdir. Söz konusu ürünler, şirketlerin promosyon kapsamında kullandığı özel ürünler arasında da özel bir yere sahiptir.    

Cepli dosya türleri, tıpkı antetli kağıtlar gibi kullanımı hem çok pratik, hem de firmanın kurumsal kimliğini güçlendirme adına önemli ekipmanlardır. Bahse konu ürünler daha çok firmaların karşı tarafa teklif verirken ya da iş tanımlarını yaparken kullandığı ürünlerdir. Bunun yanında bir sunum aracı olarak da cepli dosyaların kendine özgü tasarımları vardır. Söz konusu dosyalar sayesinde şirketler bülten ya da kataloglarını ilgili yerlere iletebilirler.

Bu dosyalar, adından da anlaşılacağı üzere özel cebe sahip olan ürünlerdir. Cepli bölmeler, firmanın talepleri doğrultusunda hazırlanır. Firmalar, hazırlanan bu özel ceplere kendi kartvizit ya da broşürlerini koyabilecekleri gibi kendi tanıtım CD’lerini de koyabilirler. Müşterilere de verilebilen bu dosyalar sayesinde müşterilerin şirket hakkında bilgilere hâkim olması sağlanır. 

Cepli Dosya Tasarımı

Cepli dosya kullanmanın firmalara sağladığı çok özel avantajlar vardır. Söz konusu ürün, tasarım itibariyle firmayı temsil eden bir belge niteliğine sahiptir. Cepli dosya tasarımı, kalitesi ve özellikleri ile firma prestijini artıran ürünlerden biridir. Müşterilerimiz tarafından talep edilen nitelikte üretilen dosyaların farklı şekilde tasarlanması da mümkündür. Standart tasarımın yanı sıra genç, canlı ve dinamik bir tasarım anlayışı ile de tasarlanabilen ürünler, firmanın imajını yükseltmede son derece etkilidir. standart olarak tüm cepli dosyalarda kartvizit cebi bulunmaktadır. kartvizitli cepli dosya haricinde cd gözlü cepli dosya üretimi de yapılabilmektedir. 

Cepli dosya örnekleri, firmaya özgü tasarımlardan oluşur. Bu dosyalar aynı zamanda firmanın doğal reklam aracı olarak da işlev görür. Bu sayede şirketler ekstra reklam masrafına girmeden şirketlerinin reklamını da yapmış olurlar. Dosyayı gören kişilerin aklında firma bilgileri kalacak olup bir nevi bilinçaltı çalışması yapılır.

Cepli dosya çeşitleri, aynı zamanda şirkete ait evrakların çok daha düzenli şekilde tutulmasına yardımcı olacaktır. Karışık ve kullanılması zor olan hiçbir dosyanın müşteriler gözünde olumlu bir imaj sergilemesi söz konusu değildir. Aksine bu durum, firmaların işine yeterince özen göstermediği konusunda karşı tarafa fikir verecektir. Bu da doğal olarak firmanın itibar kaybı demektir.  

Cepli dosya tasarımı, firmanın imajı açısından çok önemlidir. Kullanılacak olan birime, dosyanın içine koyulacak olan ekipmana göre cepli dosya ölçüleri belirlenir. Dosyalar, müşterilerimizin taleplerine göre tek cepli olabileceği gibi çift cepli de olabilir. Tüm detayların en ince noktasına kadar düşünüldüğü dosya çeşitleri ile sektör faaliyetlerinde ön plana çıkmanız mümkündür. Özenle hazırlanan bir dosya, firmanın saygınlığını artıracağı gibi müşterilerinizin gözünde de olumlu bir imaj sergilemenizi sağlayacaktır.

Özellikle kurumsal nitelikte cepli dosyaların hazırlanmasında kurumu yansıtan renk ve desen yapılarının kullanılması çok önemlidir. Bu kapsamda çalışma yapılırken rakip firmaların tasarımları incelenerek özgün tasarımlar yapılmasına özel önem verilmelidir.  

Cepli dosya fiyatları, talep edilen dosyanın fiziksel özellikleri ve kalitesine göre belirlenir. Malzeme kalitesi yüksek olan dosyaların uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılması mümkündür. Siz de cazip fiyata kaliteli cepli dosya türlerini temin etmek istiyorsanız Mim Copy ile irtibata geçebilirsiniz.  

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın