Cep Kaşesi

cep kaşesi

Cep Kaşesi

Kolay Taşınabilir, Pratik boyutuyla cep kaşesi diye de tabir edilen küçük boy kaşe yapımı.Bizi yerimizde ziyaret ederek 10 dakikada acil cep kaşenizi yaptırabilirsiz. 

Uygun fiyatlı imza kaşeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket ve şahıslara özel olarak yapılan cep kaşesi, üzerinde kişisel ve şirket bilgilerinin yer aldığı bir mühür çeşididir. Kaşe kullanımı imzalama işlerinde oldukça kolaylık sağlarken, kurumsal işlemlerde de imza gibi bir zorunluluktur. Şirket kaşe tasarımlarında, logo, şirket bilgileri gibi bilgilerin yanı sıra ‘işlendi, örnektir, aslı gibidir’ ifadeleri de yer almaktadır. Bu ifadeler, basılan mührün hangi işlem için kullanılacağı hakkında bilgi vermekte ve o işe özel olarak hazırlanmaktadır.

Kişiye özel cep kaşesi, daha çok kişiye özel bilgileri içerir. Özellikle şirket sahipleri, kendilerine özel kaşe bastırarak kurumsal işlemleri daha hızlı bir şekilde halledebilmektedir. Şirketler dışında öğretmenler de kendileri için cep kaşe tasarımı yaptırabilmektedir. Öğretmenlere özel tasarlanan cep kaşelerinde, öğrencilere hitaben notlar bulunabilmektedir. Örneğin, öğretmen kaşelerinde, ‘aferin, okundu’ gibi ödev ve sınavlara yönelik rahat kullanım sağlayan kaşe kullanımı oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.  

Kalem kaşe ve  cep kaşe cebe sığan formlarda üretilmektedir. Cep kaşeleri, küçük boyutlarda tasarlanmaktadır. Kişiye özel olan isim ve unvan kaşeleri, çeşitli tip ve modellerde firmamız tarafından sizlerin taleplerine göre üretilmektedir. Kişiye özel olarak kullanılan cep kaşe modellerinde sıklıkla kullanılan boyut, cep kaşe modelidir. Kurum müdürleri, şefleri, öğretmenler, doktorlar gibi birçok meslek grubunda görev yapan kişiler sürekli yanlarında taşımak için cep kaşeleri kullanmaktadır.

Cep kaşelerin dizanları dikdörtgen formunda olmaktadır ayrıca kaşelerde üzerinde basılı logo ve bilgilerin yer aldığı cep kaşeleri, çeşitli mürekkep renklerine sahiptir. Kaşe renkleri arasında kırmızı, mavi ve siyah renkler sıkça müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Cep kaşelerin haznesinde bulunan mürekkep, kesinlikle akma veya bulaşma yapmaz. Üzerinde hazır gelen cep kaşe mürekkebi ile yüzlerce kez baskı yapabilirsiniz. Hizmet standardımıza uygun olan kaliteli ve yoğun mürekkepli cep kaşesi siparişinizi değerlendirerek sizlere konforlu bir kullanım imkanı sağlamaktayız.

İşlevsel cep Kaşe Seçimi

Cep kaşesi kullanmak isteyen bireyler oldukça kullanışlı olan bu kaşelerin işlevsel özelliklere sahip olanlarını tercih etmektedir. İşlevsel kaşe seçiminde cep kaşesi ölçüleri oldukça önemlidir. Özel ve resmi işlerde kullanılan cep kaşesi tasarımlarımızı oldukça küçük boyutlarda tasarlayarak cebe sığan bir forma getirmekteyiz. Çanta, cüzdan gibi eşyalarda taşımaya uygun olan cep kaşesi, gittiğiniz her yerde kullanıma uygun olup imza gibi zorunlu onay işlemlerinde işinizi kolaylaştırmaktadır.

Tasarım açısından kullanıcıya kolaylık sağlayan cep kaşesi, kolay açılır ve kapanır plastik kapak sistemine sahiptir. Kullanım yerine göre mavi cep kaşesi, siyah cep kaşesi ve kırmızı cep kaşesi olarak da renge özel siparişlerinizi almaktayız. Firmamız aracılığı ile işlerinize uygun olan renkteki cep kaşelerini tasarlayabilirsiniz.

Kauçuk malzemeden üretilen kişiye özel cep kaşesi kapaklı sistemi ve dengeli mürekkep miktarı ile cebe, çantaya veya cüzdana mürekkep bulaşmasını engellemektedir. Sizlerin en konforlu şekilde cep kaşesi seçiminize destek olmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Özellikle cep kaşeleri, isim ve unvan bilgilerini içerdiği gibi onay kaşesi olarak kullanılabilmek için onay yazılı formda da taleplerinize göre tasarlanabilmektedir. Önemli bilgiler gerektiren tüm kaşe modelleri cep kaşeleri şeklinde firmamız tarafından yapılabilmektedir. Firmamızdan kaşe taleplerinizi online sipariş sistemimiz üzerinden hızlıca sipariş verebilir ve yapımı tamamlanan kaşeleriniz sizlere en kısa sürede ulaştırılmaya çalışılmaktayız.

Firmamız tarafından sizlere sunulan şirket cep kaşeleri, evrak kayıt cep kaşeleri, cep tarih kaşeleri, cep onay kaşeleri, cep boyut isim kaşeleri, cep unvan kaşeleri gibi her türlü kaşe imalatlarını standart ölçülerde ve siz müşterilerin istediği ölçülerde yapmaktayız. Tarafımıza cep kaşe siparişi verdiğinizde sizlere en portatif ve kullanışlı cep kaşe modelleri ve ölçüleri gösterilmektedir. Kaşe modelleri arasından seçtiğiniz cep kaşe boyutunda olan materyale isim kaşeniz, unvan kaşeniz, imza kaşeniz özenle yapılmakta ve yine sizin tercih ettiğiniz mürekkep renginde tarafınıza teslim edilmektedir.

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın