CD DVD Kopyalama

cd-dvd-kopyalama

CD-DVD Kopyalama

CD kopyalama, herkesin zaman zaman ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarından biridir.  Verilerin CD vasıtası ile kopyalanması ile başka kanallara veri akışı sağlanabilir. Bunun yanında insanlar önemli verilerin yedeklenmesini isteyebilirler. Bunun için de CD kopyalama hizmetine ihtiyaç vardır. Mim Copy ile alacağınız CD kopyalama hizmeti ile memnuniyetinizin kat be kat fazla olacağına emin olabilirsiniz. Firmamızı tercih ederek söz konusu hizmet alanında aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

·         Çoklu CD baskı hizmeti sayesinde aynı anda çok sayıda CD’nin çoğaltılmasının sağlanması,

·         Müşterilerimize taahhüt edilen tarihte iş tesliminin yapılması,

·         Her türlü kayıt formatında CD çoğaltma işleminin yapılması,

·         Görsel tanıtım, fuar tanıtımları ya da sektör alanlarınızla ilgili farklı imkânlar elde etmek adına CD’leri kullanabilirsiniz.

Günümüz teknolojisine hizmet eden çok özel CD kopyalama programı ile ihtiyacınız olan kopyalama işlemi yapılmaktadır. Bu sayede kopyalama işlemi çok daha pratik şekilde yapılmakta, kısa süre içinde teslimat gerçekleştirilmektedir. Kaydı yapılan CD ya da DVD’lerin geniş bir kullanım alanı vardır. Genel olarak söz konusu dokümanların kullanım alanı şunlardır.

·         Demo ve animasyonlar için ihtiyaç duyulan sunumların yapılmasında,

·         E-kitapların muhafaza edilmesi için,

·         Ürünlerin katalog çalışması ve sunumunun yapılmasında,

·         Reklam filmlerinin sunum çalışmalarında,

·         CV sunum çalışmalarında,

·         Kullanım kılavuzları ve yardım dosyalarının saklanması ya da sevk edilmesinde,

·         Şehir rehberlerinin hazırlanmasında,

·         Hizmet tanıtımlarının yapılmasında,

·         Fuar ve kamu alanlarında görsel sunum çalışmalarının yapılmasında,

·         Video, fotoğraf, ses, 3D ve multimedya gösterimlerinin yapılmasında,

·         Etkileşimli eğitim sunumlarının hazırlanmasında,

·         3 boyutlu canlandırma çalışmalarında CD/DVD’ler kullanılır. 

CD- DVD Çoğaltma

DVD’lerin boyutu CD çeşitlerine nazaran çok daha yüksektir. Klasik bir CD’nin boyutu yaklaşık 700 MB iken DVD’lerin boyutu 4,8 GB ya da 8,5 GB’tır. Bu nedenle bir DVD’nin içeriği, CD içeriğine nazaran çok daha büyüktür. DVD kullanımı ile çok sayıda dosya, resim ya da videoyu DVD içine atabilirsiniz.

Mim Copy olarak firmamızda çalışan uzman personel ve elimizdeki modern DVD çoğaltma cihazı ile çok sayıda kopyalama işlemini aynı anda yapabiliyoruz. Yapılan modern hizmet ile klasik matbaa baskısına nazaran çok daha avantajlı şekilde veri yedekleme işlemi yapılmaktadır. Kopyasını aldığınız materyallerin sürekli elinizin altında olmasını sağlayarak kitap ya da broşür gibi ekipmanların kaybolma riskinin de önüne geçmiş olursunuz. Sürekli el altında bulunacak olan CD ya da DVD’leriniz ile sektör faaliyetlerinizi çok daha verimli hale getirebilirsiniz.

CD ya da DVD’lere sonradan veri kopyalanmasının engellenmesi için kopya korumalı DVD hazırlanması gerekebilir. Firmamız bünyesinde bu tür taleplerinize de en iyi şekilde karşılık verilmektedir. Yapılan kopyalama işlemi CD’den CD’ye kopyalama olabileceği gibi USB’den CD’ye ya da mail ya da dijital platformlarda gönderilen dosyaların CD’ye atılması şeklinden de olabilir.

CD çoğaltım hizmeti, son derece cüzi fiyatlarla alacağınız bir hizmet alanıdır. Firmamız, çoğaltılacak CD/DVD sayısına göre sizlere fiyat teklifi yapacaktır. Veri diskleriniz kısa sürede uzman ekibimiz tarafından hazırlanarak adresinize kargo aracılığı ile gönderilecektir. CD ya da DVD’ler elinize ulaştığı andan itibaren derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Sahip olacağınız kaliteli diskler sayesinde sektör faaliyetlerinizde fark yaratabilirsiniz.

Uzun süredir dijital baskı alanında faaliyet gösteren Mim Copy, kopya korumalı DVD yapmak için de adından söz ettiren bir işletmedir. Siz de firmamızdan alacağınız hizmet ile kaliteli CD ya da DVD’lere sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve cazip fiyatlı hizmet Mim Copy ile çok yakınınızda.

 

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın