Branda Baskı

Branda Baskı

branda baskı - pankart

Branda Baskı

Vinil, Branda Baskıda Neler Yapıyoruz?

Tek parça 320 cm e kadar Vinil Branda baskılarınızı daha büyük boyutlu baskılarınız için ekli şekilde baskı yapabilmekteyiz.

Ekosolvent branda baskı ve uv branda baskı makinelerimiz ile kullanım amacınıza yönelik çeşitli baskı metotları sunabilmekteyiz.

Branda baskı, açık hava reklamcılığı alanında sıklıkla kullanılan bir dijital baskı çeşididir. Su ve güneşten korunmak amacıyla dış mekanlarda kullanılan kumaştan üretilen brandaların üzerine işlenen dijital baskılardır. Branda baskı, tüm hava şartlarına uygun olarak dayanıklı ve hafif bir vinil / branda üzerine yapılmaktadır. Dijital baskı türleri arasında sıkça tercih edilen branda baskı çeşitleri, kafeterya, bahçe veya havuz gibi dış mekanlarda kullanılan brandalarda reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Küçük liflerle oluşturulan brandalar, su geçirmeme özelliği sayesinde dijital baskı için de oldukça uygun bir materyaldir. Pankart, küçük veya büyük afiş tarzında olan branda baskılar işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Oldukça dayanıklı bir malzeme olan brandalar, koruyucu görevlerinin yanı sıra dijital baskı yapılabilen materyallerdendir. Dijital baskı kullanılarak tasarlanan branda afişler, açık hava reklamcılığı sektöründe, tabelalarda yer alan ve oldukça etkili olan bir pazarlama aracı olarak işletmeler için ideal bir seçenektir.

Branda baskı ile tasarlanan afiş çalışmalarıyla ürün tanıtımı, duyuru ve kampanya bildirimleri bireylere ulaştırılmaktadır. Dış mekânlarda kullanılan ve reklam aracı olan dijital baskı branda afişler, toz, kir, kar ve yağmur gibi etkenlere karşı dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Maliyet açısından da oldukça uygun olan branda baskılar, sağlam ve esnek yapıda olan malzemelerden yapılmaktadır. Dolayısıyla dış mekan işletmeleri olarak faaliyet gösteren firmalar için başlıca reklam aracı olarak branda baskı kullanılmaktadır. Branda afiş baskısı ile firma özelinde belirlenen slogan, işletme ismi ve marka logosu gibi öğelerde tasarlanmakta ve dijital baskı yöntemi işlenmektedir. Kaliteli dijital baskı ile tasarlanan branda afişler, temel materyal olan brandalara zarar vermeden üretilmektedir.

Branda Baskı Türleri

Branda malzemesinin üzerine dijital baskı yapılarak elde edilen afişler, dikkat çekici bir reklam ürünüdür. Vinil baskı olarak da bilinen branda baskılar, dış mekân reklamcılığında pek çok kullanım alanıma sahiptir. Branda baskı türleri arasında temel olarak şu seçenekler bulunmaktadır.

  • Işıklı Branda Baskı
  • Işıksız Branda Baskı

Işıklı ve ışıksız branda baskılar, branda baskı türleri olarak firmaların taleplerine göre yapılabilmektedir. Brandalar ışık geçirme özelliğine sahip olan veya olmayan şeklinde değişiklik göstermektedir. Işıklı brandalar tabela imalatında, asma tavan uygulamalarında ve baskılı ışıklı cephelerin kaplanmasında kullanılmaktadır. Işıksız branda türleri ise belediye, siyasi parti duyuruları, konser, tanıtım, özel gün organizasyonları faaliyetleri ve totem tabela kaplama alanında kullanılmaktadır. Işıksız brandalar tek parça olarak Avrupa ve Çin branda malzemesi üstüne baskı yapılarak üretilmektedir. 

Branda baskı afişleri, emlak ilanlarında, inşaatlarda veya siyasi partilerin verdiği duyurularda yaygın olarak kullanılan dijital baskı türlerindendir. Oldukça ince ve baskı işlemine uygun olan brandalar, PVC folyo malzemeden üretilmektedir. İşletme ya da firmalar, ürünlerini veya duyurularını branda baskı çeşitlerini kullanarak reklam vermektedir. Branda baskılar renk, desen ve kullanım alanı olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Branda baskı afişlerinin öne çıkan özellikleri arasında kesim plotterlarında vinil folyonun istenilen şekilde işlenebilmesi yer almaktadır. Bu sayede afişlerde branda yazı fontları, desenler, şekiller ve rakamsal ifadeler tam anlamıyla firmaların talep ettiklerine göre yerine getirilmektedir. Ayrı ayrı parçaların kaynak yapılarak bir bütün haline getirilmesi açısından da oldukça uygun olan branda baskı ile oluşan afişler, tercihinize göre tasarlanabilmektedir.

Caddelerde, sokaklarda, duvarlarda ve işletme önlerinde sıklıkla karşılaşılan pankart afişler genellikle dijital baskı ile brandadan yapılmaktadır. Kaliteli baskı çözümleri sunan branda baskı fiyatları da kullanılan malzeme, afiş boyutu, ölçüler, brandanın kuş gözü gerekip gerekmediği gibi tüm etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Büyük veya küçük boyutlarda olan branda baskılarda fiyat skalası değişmektedir. Kullanılacak olan branda ölçüsüne göre fiyat teklifi alınabilmektedir.

Branda baskı m2 fiyatı teklifleri ile kullanılacak alandaki malzemenin boyutuna göre bir fiyat politikasına hakim olmak mümkündür. Alanında deneyimli ekibimiz tarafından sizlere verilen fiyat tekliflerini değerlendirebilir, kaliteli malzemelerle yapılan branda baskı taleplerinizi bizlere ileteşim sayfasından iletebilirisiniz.

Canlı Renkler, Kaliteli Baskı, Uygun Fiyat

image

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın