Ayaklı Pano

Ayaklı Pano

ayaklı fotoblok- ayaklı pano- pano- dekota kesim

Ayaklı Pano -Ayaklı Fotoblok

Ayaklı pano veya ayaklı fotoblok, fotoblok baskının arkasına karton malzemeden üretilen ayakta durmasına yardımcı olan ayaktır. Söz konusu ayak farklı ebatlarda üretilmekle birlikte poster ya da reklam baskı malzemelerinin sergilenmesi için kullanılır. Genellikle iç mekânlarda kullanılan söz konusu ürünler, gösterişli olması nedeniyle dikkat çekici bir üründür. Ayaklı poster fotoblok pano kullanımı ile menü ya da kampanyalarınızın tanıtımını yapabilir, potansiyel müşteri kitlenizi etkileyebilirsiniz.

Farklı alanlarda işletmelere hizmet eden ayaklı pano, şekil olarak kullanım alanına göre farklı yapıda üretilir. Düz fotoblok ayağı şekilde tasarlanmış ürünleri temin edebileceğiniz gibi özel kesim fotoblok ayağı ya da kare şeklinde tasarlanan ürünleri kullanmayı da tercih edebilirsiniz. İşletmenin reklam çalışmalarında ayaklı pano ürünlerinin etkisinin büyük olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.  Söz konusu ürünler tek ayaklı olabileceği gibi çift ayaklı da olabilir. Mekânın boyutu ve üzerinde bulunacak olan reklam ekipmanının büyüklüğüne göre pano seçimi yapılabilir. Satın alacağınız ayaklı pano ile aktif şekilde yapacağınız reklam çalışmalarına olumlu katkı yapabilirsiniz.

 

Pano Çeşitleri

Günlük yaşamınızda dahi çevrenizde birçok ayaklı bilgilendirme panosu çeşitlerini görebilirsiniz. Örneğin tiyatro, sinema ya da fuar gibi alanlarda bu ekipmanların sık sık kullanıldığına şahit olabilirsiniz. Sinema ya da tiyatrolarda vizyondaki ya da sahnedeki film ve oyunların tanıtımı, bu pano ile yapılır. İç mekân için uygun olan ürünlerin çok fazla dış mekân için kullanılmadığı görülmektedir. Dış mekânda rüzgâr, yağmur ya da aşırı güneş söz konusu olacağı için ayaklı panonun zarar görmesi söz konusu olabilir. Tabi dış mekân için üretilen dayanıklı reklam ekipmanlarını da firmamızı tercih ederek temin edebilirsiniz.  Bu sayede dışarı da planladığınız şekilde reklam faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz.

İhtiyaca uygun şekilde tasarlanmış olan ayaklı pano çeşitleri ile firmanızın kampanya ve indirimlerinin reklamını yapabilirsiniz. Bunun yanında imza ya da organizasyon günleri ile ilgili bilgilendirme de bu panolar üzerinden yapılabilir. Söz konusu ürünler, içinde bulunan görsel ekipmanlar ile dikkat çekici olacak ve insanların organizasyon ile ilgili bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır.

Ayaklı pano kullanımı ile restoran menüleri ile ilgili de müşterilerinize bilgilendirme yapabilirsiniz. Bunun yanında müşterilerinizi yönlendirmek istediğiniz ürünlerin de etkili görsellerini bu panolara yerleştirebilirsiniz.

Ayaklı pano üretiminde de diğer reklam ve baskılı malzeme ekipmanlarında olduğu gibi tasarım çalışması çok önemlidir. Bu kapsamda yapacağınız tasarım çalışmasında firmamızın örnek tasarımlarını baz alabilirsiniz. Tasarımı kendiniz tamamlayıp firmamıza iletebileceğiniz gibi uzman ekibimizden de bu anlamda destek alabilirsiniz. Hassas şekilde yapılan çalışma ile sektör faaliyetlerinize uygun şekilde bir ürün ortaya çıkacaktır.

Reklam, günümüz işletmeciliğinin en önemli araçlarından biridir. Reklam, günümüzde bir gereklilik olmaktan ziyade zorunluluk kapsamında değerlendirilen bir husustur. Bu kapsamda Mim Copy’i tercih ederek sahip olabileceğiniz birçok ekipman vardır. Ayaklı pano da bunlardan biridir. Üzerine her türlü reklam ekipmanını ya da görseli koyabileceğiniz bu ürünler ile aktif şekilde kampanyalarınızı insanlara duyurmanız mümkündür. Siz de cazip fiyata aktif reklam ve baskı ürünlerini temin etmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

 

A4 Ayaklı Pano

Diğer Adıyla a4 ayaklı fotoblok için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

A3 Ayaklı Pano

Diğer Adıyla a3 ayaklı fotoblok için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

A0 Ayaklı Pano

Diğer Adıyla a0 ayaklı fotoblok için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın