A4 A3 Tarama

a4-a3-tarama - a4 tarama - a3 tarama

A4-A3 Tarama

 

Seri tarama ile A4 , A3 evraklarınızı renkli veya siyah beyaz olarak taranması mümkündür.

A4-A3 tarama, kullanıcının işlerini kolaylaştırmak için yazılı bir belgenin dijital ortama aktarılma işlemini ifade eder. Bu sayede sadece yazılı halde elinizde bulunan bir evrakın, soft ortamda da kopyasının olmasını sağlayabilirsiniz. A4 boyutu tarama, günümüzde hemen hemen tüm yazıcı cihazların özellikleri arasında sayılabilir. Daha büyük ölçekli tarama işlemlerinin yapılması ya da fazla sayıda tarama işlemi için profesyonel desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için de Mim Copy olarak her daim hizmetinizde olan bir işletmeyiz. Siz de pratik şekilde tarama işleminin yapılmasına ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Günlük hayatı kolaylaştıran cihazların başında yazıcılar gelir. Bir yazıcının sadece çıktı veriyor olması, kimi zamanlarda ihtiyacı karşılayamaz. Yazının tarayıcı özelliği de kullanıcının ihtiyaç duyduğu hususlardan biridir. Belgenin boyutuna göre tarama işlemi, basit tarayıcı özellikli cihazlarla yapılabilir. Bunun yanında büyük boyutta belgelerin taranması için daha profesyonel makinelere ihtiyaç duyulabilir. Örneğin A3 tarama işlemi, klasik yazıcı cihazları ile yapılamaz.

Belgenin tarama işlemi için yazıcının tarayıcı bölmesine asıl belgenin koyulması gerekir. Genel olarak tarayıcı özelliği olan cihazların aynı zamanda çıktı verme özelliği de vardır. Bu nedenle ev ya da işyeri için yazıcı araştırması yapan kişi ya da kurumlar, yazıcıda tarayıcı özelliğinin olmasını da arzu ederler. Yazıcının tarayıcı bölmesine yerleştirilen A4 tarama belgesi, bilgisayar programı vasıtasıyla pratik şekilde taranır. Tarama sonunda bilgisayar üzerinde taranan belge görülebilir. Sonraki işlemde ise bu taranan evrak farklı kişi ya da kuruluşlarla paylaşılabilir. Bunun yanında belgeden istifade ile tekrar çıktı alınması da mümkündür.

A3-A4 Kullanım Alanları

Bazı A3-A4 tarama cihazlarında, cihaz üzerinde bulunan tarama düğmesinden istifade ile de tarama işlemi gerçekleştirilebilir. Söz konusu düğmeye basılarak tarama işlemi pratik şekilde başlatılır. Taramanın sonlandığı yazıcının ikaz işareti ya da sesinden anlaşılabilir. Tarama işlemi sonlanan evrak bilgisayara genel olarak PDF formatında kaydedilir. Farklı format ya da şekillerde kayıt işlemi yapan cihazlar da vardır. Bilgisayara kaydedilen belgenin mail ya da farklı paylaşım kanalları ile başka cihazlarla paylaşılması mümkündür.

Mim Copy olarak bünyemizde bulunan gelişmiş tarama cihazları ile A3 ya da A4 boyutu tarama işlemini yapıyoruz. Teknolojinin gereklerine uygun cihazlarla tarama işlemi pratik şekilde tamamlanmaktadır. Dilediğiniz sayıda evrakı kısa sürede tarayarak sizlere dijital ortamda sunuyoruz. Gelişmiş cihazlarımız ve tecrübeli personelimiz sayesinde tarama sonucunda elde edilen dijital belgeler, son derece okunaklı ve işinize yarayacak nitelikli belgelerdir. Elde edeceğiniz belgeleri sektör faaliyetlerinizde güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Tarama işleminizin tamamlanmasını müteakip A3 veya A4 boyutu tarama evraklarınız istediğiniz kanaldan size ulaştırılır. Bu ulaşım için dijital ortamda sevkiyatı tercih edebileceğiniz gibi CD ya da DVD’ye yazdırmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca USB’ye yazdırma ya da buna benzer tercihler, talep edeceğiniz sevkiyat yöntemlerinden biridir. Diske yazdırmayı tercih ettiğinizde tarama evraklarınız kargo kanalı ile tarafınıza ulaştırılır.

Tarama işlemi siyah beyaz olarak yapılabildiği gibi renkli olarak da yapılabilir. Siyah beyaz tarama, renksiz ya da renkli evrakların tarayıcıya aktarılmasını ifade eder. Bunun yanında renkli belgeleriniz aynı renk tonları ile dijital ortama aktarılmasını da talep edebilirsiniz. Her iki tarama işlemi de A3/A4 boyutu tarama faaliyeti ile gerçekleştirilir. A3 renkli lazer yazıcı tarayıcı fotokopi işlerinizde de uygulanan bu işlem ile kısa sürede tarama evraklarınızı alabilirsiniz. Siz de cazip fiyatla kaliteli hizmet alacağınız bir dijital baskı firmasına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın