3D Baskı

3D Baskı

3d yüz baskısı
3d baskı, üç boyutlu baskı

3D Baskı

Firmamızda bulanan 2 adet FDM tipi 3d yazıcı ile stl formatındaki tasarımlarınızın üretimleri yapılabilmektedir. 3d Baskı fiyatları için bize stl dosyasını göndermeniz yeterlidir. 

Mim Copy Center baskı merkezimizde bulunan makinemiz ile hayallerinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Geniş bir baskı alanına sahip olan üç boyutlu yazıcılarımız ile birlikte çeşitli renklerde baskı imkanımız vardır. Dayanıklı ve yüksek mukavemetli plastikler ile gerçekleştirdiğimiz imalatlarda genel olarak ABS, PLA, PVA, çözülebilir filament, esnek filament ya da ahşap filament gibi malzemeleri kullanmaktayız. Bu malzemelerden istediğinizi seçerek baskınızı yaptırmanız mümkündür. 3d baskı fiyat hesaplama için bizimle iletişme geçebilirsiniz. 

3D Baskı Nedir?

3D baskı sistemleri, sanal ortamda tasarımı yapılmış olan nesnelerin katı forma getirilmesi sistemine dayanan bir mekanizma ile çalışır. Söz konusu cihazlar, ihtiyacınız olan çıktıların gerçekçi şekilde kolayca alınmasını sağlar. Özellikle mimarlık, mühendislik, tıp, medya ya da kuyumcu sektöründe faaliyetlerine devam eden kişi ya da kuruluşlar 3D baskı sistemlerine ihtiyaç duyarlar. Mim Copy’i tercih ederek siz de 3D baskı hizmetini sorunsuz şekilde alabilirsiniz. 

Söz konusu hizmet sayesinde projelerin 3D baskı makinesi ile şekilde çıktısının alınması mümkündür. 3D baskı yazıcılarının klasik yazıcılara nazaran çok farklı özellikleri vardır. Makinelerin iç kısmında bulunan polimer malzemeler ve kullanılan özel bilgisayar programları sayesinde gerçekçi baskıların alınması mümkündür.

3D yazıcı baskı hizmeti, günümüzde birçok sektör alanında ihtiyaç duyulan bir mekanizmadır. Söz konusu baskı hizmetine en çok ihtiyaç duyan sektör, mimari, eğitim, tasarım sağlık alanıdır. Bu sektörde bazı projelerin canlı şekilde görülmesi, bu sistem sayesinde elde edilir. Ayrıca biblo, obje, anahtarlık ya da kolye gibi eşyaların elde edilmesini sağlayan bu sistem sayesinde özel geometrik desenler de elde edilebilir. Bahse konu yazıcılardan istifade ile dilediğiniz objenin üretimi üretime göre çok daha kısa sürede karşınızda görmeniz mümkündür.

3D baskı modelleri, günümüzün yenilikçi hizmet anlayışına uygun olarak geliştirilmiş sistemlerdir. Söz konusu teknoloji ile istediğiniz objenin birebir aynısının çıktı ile elde edilmesi mümkün hale gelir. Endüstriyel ürünlerin tasarımı ve üretiminde de bu baskı tekniğinin avantajlarından istifade edilir. Kullanmak istediğiniz sektörün özelliklerine göre baskı kalitesini ayarlayabilir, gerekli modelleme ve çalışmalar yürütebilirsiniz.

3D baskı makineleri sayesinde,  aparatlarının, mimari maketlerin, endüsriyel tasarımların örneklerini çıktısının alınması mümkündür. Bunun yanı sıra hayal gücünüz ölçüsünde sistemin hemen hemen tüm sektör alanlarına katkı sağladığını söyleyebiliriz. Ayrıca, bu sistemden istifade ile programlanmış olan bir prototipin sıfırdan yapılmasını sağlayabilirsiniz.

3D Baskı Hizmeti

3D baskı hizmeti, hayallerinizin gerçekleştirilmesinde size yol gösterici olacaktır. Birçok oyuncak, ekipman ve araç-gereçlerin tasarlanmasında ve canlı örneğinin görülmesinde bu sistemin katkısı çok büyüktür. 3D sistemi kullanılarak hazırlanan dijital dosyaların çıktısı alınırken obje şekliden sonuç elde edilmesi mümkündür. 3d yazıcı ve baskı sistemlerinin gelişmesi ile sistemin baskı mekanizmasına sağladığı avantajlar gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bundan sonraki süreçte de sistemin öneminin artarak büyüyeceği öngörülmektedir.

3D baskı mekanizması, sıfırdan imal edilecek olan objelerin bilgisayar ortamında tasarlanmasını sağlayan cihazlardır. Üç boyutlu ürünlerin yaratılmasını müteakip farklı mekânlarda kullanılması mümkündür. Hazırlanan projelerde ortaya çıkardığınız ürünlere zevkinizi yansıtacak desenlerin eklenmesi de mümkündür. Bu sayede baskıyı çok daha cazip hale getirebilirsiniz.

3D baskı sistemi, birçok avantajı da beraberinde getirir. Söz konusu yazıcılar konforlu ve rahat bir şekilde baskı almanıza da destek olur. Sistem, bilgisayar ortamında sanal data olarak hazırlanan ürünlerin katı şekilde ele alınmasını sağlar. Somut olarak elde edebileceğiniz proje sayesinde fikir yürütmeniz ve farklı projelere imza atmanız mümkün olacaktır.

3D yazıcı baskı fiyatları, projenizin büyüklüğüne göre değişir. Uzman ekimiz tarafından sizlere projenizin ne şekilde baskısının yapılacağı konusunda ayrıntılı bilgi verilir. Söz konusu ekip sizlere ürünlerin 3D baskı fiyat listesi konusunda da gerekli bilgilendirme ve kolaylık sağlanacaktır. Baskı sistemleri konusunda sektörün öncü kuruluşlarından olan Mim Copy’i tercih ederek her türlü baskı hizmetini kaliteli ve cazip fiyat avantajından istifade ile alabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eden firmamızın olanaklarından, kaliteli hizmet anlayışından dilediğiniz zaman istifade edebilirsiniz. 3D baskı projeniz kısa sürede hazırlanarak adresinize gönderilecektir.   

Üç Boyutlu baskı

Üç boyutlu baskı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere her zaman için daha kaliteli ve iyi bir hizmet vermeyi amaçlayan Mim Copy Center firmamız ile hayallerinizi gerçeğe dönüşterebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hayalinizdeki üç boyutlu bir şekilde çizmek ve bize yollamaktır. İstediğiniz malzeme ile birlikte baskı işlemini çok uygun fiyatlarda sizlere sunmaktayız. Üç boyutlu yazıcılarımız ile birlikte yaptığımız baskılardan çok memnun kalacaksınız.

image

Sorularınız mı var ?

Detaylı bilgilendirme ve fiyatlama için bize ulaşın